Pamukkale Turizm, 70 adetlik 2018 yılı yatırımında yine MAN’ı tercih etti

0
4180

Türkiye seyahat sektörünün köklü ve öncü kuruluşu Pamukkale Turizm, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 70 adetlik otobüs alımında MAN’ı tercih etti. 2018 yılının sezon başlangıcında 20 adet 13 metre Neoplan Tourliner ve 50 adet de yeni MAN Lion’s Coach 2+1 VIP’den oluşan 70 adetlik sipariş veren Pamukkale Turizm, ilk 35 aracı teslim aldı.

Pamukkale Turizm’in 70 otobüslük siparişinin ilk bölümünü oluşturan 25 adet yeni MAN Lion’s Coach ve 10 Neoplan Tourliner 13 metre 2+1 VIP otobüs, yeni MAN Lion’s Coach’un 14 Nisan tarihinde Antalya’da gerçekleştirilen resmi tanıtımı sırasında teslim edildi.

Teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Otobüs Bölge Satış Koordinatörü Emrah Albustanoğlu, Mapar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, Şensan Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Şen, Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç, Özmal Filo Müdürü Ahmet Aksoy ve Pamukkale Turizm bölge koordinatörleri katıldı. Otobüslerin sembolik anahtarı Tuncay Bekiroğlu tarafından Mustafa Özdalgıç’a verildi.

MAN’ın Antalya Belek’teki Granada Luxury Otel’de gerçekleştirdiği yeni Lion’s Coach tanıtımı sırasında düzenlenen törene MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Otobüs Bölge Satış Koordinatörü Emrah Albustanoğlu, Mapar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, Şensan Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Şen, Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç, Özmal Filo Müdürü Ahmet Aksoy ve Pamukkale Turizm bölge koordinatörleri katıldı.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu ve Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç tören sırasında birer konuşma yaptılar.

Asıl önceliğimiz, iş ortağımızda memnuniyet yaratmak

Türkiye seyahat ve ağır ticari taşıt sektörlerinin çok iki önemli markası olan Pamukkale Turizm ve MAN arasındaki köklü dostluğa vurgu yapan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, “Böylesine iki önemli kuruluş arasındaki dostluğun bu kadar uzun sürmesi, aslında her iki taraf için de çok değerli ve çok önemli bir değer. Çünkü böylesine köklü işbirlikleri, ancak her iki taraf için de bir ‘memnuniyet’ sözkonusu ise bu kadar yıl sürdürülebilir. Pamukkale Turizm gibi alanında öncü kuruluşların bizi tercihi, teveccühü, doğal olarak bizde memnuniyet yaratıyor. Pamukkale Turizm özelinde, kurumsal ilişkiler kadar, kişisel iletişimde de yakaladığımız sıcak ve samimi iletişim de bizler için ayrı bir memnuniyet kaynağı. Ancak bizim için yani MAN Ailesi için asıl olan; müşterilerimizde, bizim deyimimizle iş ortaklarımızda memnuniyet yaratmak, onlara fayda sağlamaktır. MAN olarak yüksek nitelikli araçlarımızla olduğu kadar, Ar-Ge’mizle, sunduğumuz satış sonrası hizmetlerle ve çeşitli hizmetlerimizle geleneksel olarak hep bu konuya odaklanıyoruz. Bu açıdan Pamukkale Turizm ile olduğu gibi sürdürdüğümüz uzun yıllara dayalı dostluklar, iş ortaklıkları da bizler için ayrı ve özel bir anlam taşıyor.” diyerek, Pamukkale Turizm ile MAN arasındaki işbirliğinin daha uzun yıllar devam edeceğine olan inancını dile getirdi.

Mapar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç’a bir plaket takdim etti.

Pamukkale Turizm, yatırımlarına devam ediyor

Pamukkale Turizm, 100 adetlik otobüs alımını tamamlayarak 2016 yılına dev bir yatırımla başlamıştı. O tarihte yatırımlarının hız kesmeden bir sonraki yıl da devam edeceğini müjdeleyen marka, 2017 yılında ise İzmit bölgesine yatırımlarını artırarak filosuna 50 adet otobüs ekledi. İzmit’e özel olarak filosuna kattığı araçların teslimi sonrasında 15 Aralık 2017 tarihinde İzmit halkının da yoğun ilgisi eşliğinde görkemli bir açılış gerçekleştirilmişti. Pamukkale Turizm, 2018 yılı yatırımlarına ise toplam 35 adet 13 metrelik yeni MAN Lion’s Coach ve 13 metrelik yeni Neoplan Tourliner 2+1 VIP araçlar ile başladı.

Şensan Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Şen, Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç’a bir plaket sundu.

Pamukkale Turizm’in seferlerinde olduğu gibi yatırımlarında da dur kalk yok, rötar yok

Hızla gelişen ve değişen dünyada değişime direnmenin suyu dövmeye benzediğinin altına çizen ve beklentilerin değişmesi ile şirketlerin de değişmek zorunda olduğunu vurgulayan Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç,Pamukkale Turizm, 56 yıl önce insanlarımızı ‘Sevdiklerine Ulaştırmak‘ üzere kuruldu. Halkımızın takdiri ile büyüdü, hizmet ağını genişletti ve gelişti. Sektörün gündemden düşmeyen markası ve amiral gemisi oldu. Aynı sorumluluk duygusu ile bugün de ülkemize ve geleceğe olan güvenle yatırımlarımıza çok daha güçlü olarak devam ediyoruz. Deneyimli bölge ve birim müdürlerimiz; A’dan Z’ye tüm destek birimlerimiz ile ‘Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak‘, ‘kaliteyi opsiyon olarak değil standart olarak sunmak‘ birinci önceliğimizdir. Çünkü kalite, ülkemizin güzel insanlarının en doğal hakkıdır. Pamukkale Turizm’in yolcuyu önemseyen kurum kültürü ve değerleri tüm Türkiye‘de farkını hissettirmeye devam edecektir.” dedi.

Teslimat töreni sırasında bir pasta da kesildi.

Son dönemde filolarının ezici çoğunluğunun MAN araçlardan oluşmasının, sadece araçların ileri teknoloji ürünü olmalarından, konforlarından ya da hizmetlerinden kaynaklanmadığını kaydeden Mustafa Özdalgıç, şöyle konuştu: “Pamukkale Turizm ve MAN’ın ‘Ben yaptım oldu’ yaklaşımından ziyade; üretimde müşterilerinin isteklerini ve taleplerini dikkate alma ve müşterilerinin sesine kulak verme konusunda aynı oranda hassas olmaları, iki kurumun yöneticilerinin de aynı dili konuşuyor olmaları ve dürüst ve samimi iletişimin sonucu oluşan kalıcı dostluklar, MAN’ın araçlarını tercih etmede en önemli etkenlerdir. Pamukkale Turizm olarak, kurulduğumuz günden bu yana en büyük önceliğimiz; müşterilerimize en güvenli, en kaliteli ve en konforlu hizmeti sürdürülebilir olarak sunmaktır. Bu doğrultuda MAN Lion’s Coach 2+1 VIP otobüslerimiz yeni ve en gelişmiş güvenlik sistemleri başta olmak üzere, bir otobüsten tüm beklentilerimizi en üst seviyede karşılıyor. Yeni nesil MAN Lion’s Coach 2+1 VIP’de gerek koltuk adedi gerekse konfor alanında yapılan geliştirmelerle, hem işletme hem de yolcu açısından önemli avantajlar sunuluyor.

Yüzde 95’i Pamukyol araçlardan oluşan 600 araçlık filo ile bu yılı ‘14 milyon yolcuyu sevdiklerine kavuşturarak’ tamamlamayı hedefleyen Pamukkale Turizm; 10 inç koltuk arkası ekranları, ücretiz internet hizmeti, şube ve tesislerin altyapısı, geniş servis ağı, çok seçenekli ikramı ve filosunun tümünde her koltukta bulunan prizleri ile çalışmalarını “Seyahat Etmek Özgürlüktür” temasından yola çıkarak kurguluyor.

Yeni MAN Lion’s Coach 2+1 VIP

Yeni MAN Lion’s Coach ve yeni Neoplan Tourliner 13 metre 2+1 VIP tasarımı ile benzersiz avantajlar sunuyor

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu da yaptığı konuşmada “Bugün sadece 2018 yılının ilk filo teslimatını değil, 2018 model yeni Lion’s Coach 13 metre otobüsümüzün Türkiye’deki ilk 2+1 VIP tasarımının teslimatını da gerçekleştiriyoruz. Bu teslimatı Pamukkale Turizm gibi Türkiye seyahat sektörüne önemli katkılarda bulunan, işinde uzman bir kuruluşa gerçekleştirmek bizim için özel bir anlam içeriyor.” dedi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu: “Ultra slim, beş yıldızlı konfor standardını sağlayan özel VIP koltuklar kullanıyoruz. Bu sayede koltuk aralıklarımız yeni MAN Lion’s Coach’ta diğer 13 metre araçlardan daha iyi seviyede.” dedi.

Can Cansu, şöyle devam etti: “Pamukkale Turizm’e teslim ettiğimiz 35 adet otobüsün tamamı, 13 metre yeni MAN Lion’s Coach ve 13 metre yeni Neoplan Tourliner 2+1 VIP araçlardan oluşuyor. Gerek Pamukkale Turizm’in önceki ve şimdiki siparişlerindeki bu tercihi gerekse de sektörün bu yöndeki teveccühü, bizim bu alanda da ne kadar doğru bir geliştirme yaptığımızı ortaya koyuyor. Gerçekten de yeni Lion’s Coach, benzersiz yakıt tasarrufu, güvenlik sistemleri ve sunduğu konfor gibi birçok özelliği ile hem işletmeci hem kaptan hem de yolcuların büyük beğenisini, takdirini kazanan adeta rakipsiz bir otobüs. 2+1 VIP düzende yaptığımız bu geliştirmede, elbette ki MAN araçların yüksek güvenlik ve teknoloji ölçütleri ve üstün nitelikli özellikleri, çok önemli bir avantaj sağlıyor. Ultra slim, beş yıldızlı konfor standardını sağlayan özel VIP koltuklar kullanıyoruz. Bu sayede koltuk aralıklarımız yeni MAN Lion’s Coach’ta diğer 13 metre araçlardan daha iyi seviyede. Tavan – taban yüksekliği, geniş bagaj ve şapkalık alanları ve daha birçok konuda benzersiz avantajlar sunuyoruz. Tabii ki geleneksel MAN kalitesinin yanı sıra yeni Lion’s Coach, güçlü motoru sayesinde serisinin bilinen benzersiz yakıt tasarrufu ve satış sonrası hizmetlerde sunduğumuz cazip avantajlar ile gerçekten de pazarda en çok tercih edilen otobüs konumuna geliyor.

Düzenlenen törenle 2018 model yeni Lion’s Coach 13 metrenin Türkiye’deki ilk 2+1 VIP tasarımının teslimatı gerçekleştirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz