PACCAR, “kadınların ulaşım sektöründe çalışabilecekleri en iyi şirket” olarak kabul edildi

0
364
Top-Companies-Logo-Black
PACCAR Inc ve çeşitli bölümleri - Peterbilt, Kenworth, PACCAR Parts ve Dynacraft - Kamyon Taşımacılığı Derneği tarafından 2020 "Taşımada Kadınlar İçin En İyi Şirket" olarak onurlandırıldı

PACCAR Inc ve çeşitli bölümleri – Peterbilt, Kenworth, PACCAR Parts ve DynacraftKamyon Taşımacılığı Derneği tarafından 2020 “Taşımada Kadınlar İçin En İyi Şirket” olarak onurlandırıldı (WIT). Women in Trucking, kamyon taşımacılığı sektöründe istihdamı teşvik eden ve kadınların başarılarını destekleyen, kar amacı gütmeyen bir kuruluş.

WIT, cinsiyet çeşitliliğini, esnek saatleri, rekabetçi ücret ve yan hakları, eğitimi, mesleki gelişimi ve kariyer geliştirme fırsatlarını destekleyen bir kültüre sahip şirketler için adaylar talep etti. Çalışanlar ve iş ortakları ödülleri belirlemek için oy kullandı.

PACCAR, çeşitli bir işgücü işe alıyor ve geliştiriyor ve kadın profesyonellerinin kariyerlerini PACCAR Kadın Derneği, Çeşitlilik Konseyleri ve kadınları liderlik fırsatlarına hazırlamak için tasarlanmış eğitimler gibi kaynaklarla destekliyor.

PACCAR İcra Kurulu Başkanı Preston Feight, “PACCAR, dünyadaki en yetenekli insanları işe almaya ve teşvik etmeye kararlıdır ve en iyi insanların küresel toplulukta mevcut olan çeşitliliği temsil ettiğini biliyoruz.” dedi.

PACCAR; Kenworth, Peterbilt ve DAF markaları altında yüksek kaliteli hafif, orta ve ağır hizmet kamyonlarının tasarımı, üretimi ve müşteri desteğinde küresel bir teknoloji lideri konumunda. PACCAR ayrıca gelişmiş güç aktarma organları tasarlıyor ve üretiyor, finansal hizmetler ve bilgi teknolojisi sağlıyor ve ana işiyle ilgili kamyon parçalarının dağıtımını yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz