Özkaymak Turizm de tercihini yeni Neoplan Tourliner‘dan yana kullandı

0
4749
Renault Trucks


Yeni Neoplan Tourliner teslimatları hız kesmiyor. Son olarak Özkaymak Turizm, 2+1 VIP ve 38+1+1 oturma düzenine sahip yeni Tourliner’ları filosuna kattı.

Tanıtımı bu yıl yapılan yeni Neoplan Tourliner, yoğun talep görmeye devam ediyor. Özkaymak Turizm tarafından satın alınan üç adet yeni Neoplan Tourliner, Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde düzenlenen törenle MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu tarafından Özkan Özkaymak‘a teslim edildi. Teslimat töreninde MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. ve Özkaymak Turizm yetkilileri de hazır bulundu.

“Yeni Tourliner’ı görür görmez almaya karar verdik”

Yeni Neoplan Tourliner’ın tasarım, teknoloji, tasarruf, işletme giderleri ve konfor gibi birçok noktada çıtayı çok yukarılara taşıdığını kaydeden Özkan Özkaymak, “Yeni Tourliner’ı ilk gördüğümüzde, ilk tanıdığımızda hemen almaya karar verdik. Özkaymak Turizm olarak kaliteli hizmet vermeye, en üst seviyede konforlu yolculuk sunmaya odaklı bir gelişim stratejisi izliyoruz. Her alanda yaptığımız tüm geliştirmelerimizde hedefimiz hep daha iyisi, daha kalitelisi ve daha konforlusu. Yeni Tourliner tüm bu alanlarda olduğu gibi sağladığı ekonomik niteliğiyle de kendine sektör standartlarının çok üstünde zirve yarattı. Bu doğrultuda filomuzu teknoloji harikası bu üç güzel otobüsle güçlendirdiğimiz için de ayrı bir mutluluk ve onur yaşıyoruz.” dedi.

“Yeni Tourliner; yolcular, kaptanlar ve işletmeler için en ideal avantajları bir arada sunuyor”

Neoplan’ın yeni Tourliner ile seyahat sektöründe geleceği bugüne taşıdığını vurgulayan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ise “Uzun yıllara dayanan MAN ve Özkaymak işbirliğinin yeni Neoplan Tourliner ile devam ettiğini görmek bizler için sevindirici ve gurur kaynağı. Özkaymak markası ile işbirliğimiz artarak devam edecek.” dedi.

Can Cansu, şöyle devam etti: “Yeni Tourliner’da birçok ileri teknoloji, birbiriyle uyumlu ve koordinasyon içinde mükemmel bir performans ortaya koyuyor. Çok daha iyi bir performansı, çok daha az yayım ve çok daha düşük bir yakıt tüketimi ile sunuyor. Standart sunulan MAN TipMatic otomatikleştirilmiş 12 ileri Easy-Start şanzımanı ile çevreci Euro 6C motoru, Yeni Tourliner’da yüzde 10 yakıt tasarrufu sağlıyor. Yine aracın standartları arasında yer alan EfficientCruise ve EfficientRoll sistemleri de hem sürüş konforu ve yakıt tasarrufu sağlıyor hem de motor ömrünü uzatıyor. Yeni Tourliner’da kaptanlar da düşünüldü. Hem sürücü bölümünde hem de dinlenme alanlarında geliştirmeler yapıldı. Ayrıca araçların ikinci el değerleri de daha en baştan düşünüldü. Üstün nitelikleri ile ileride ikinci el pazarının da en gözde otobüsleri olacağı şimdiden öngörülen yeni Neoplan Tourliner’da, ek bagaj bağlantı sistemi de standart olarak sunularak, gelecekte Avrupa ikinci el pazarının kapısı daha bugünden açıldı. Özetle yeni Tourliner, hem yolcular hem kaptanlar hem de işletmeler için en ideal avantajları bir arada sunuyor. Her alanda sunduğu tüm bu ayrıcalıklı özellikleri ile Türkiye seyahat sektöründe yeni bir dönem başlatan, standartları zirveye taşıyan yeni Tourliner’ın kısa sürede pazarda çok önemli bir hareketlilik yaşatacağına ve başarılı bir satış grafiği yakalayacağına inanıyorum.

Özkaymak Turizm, 2+1 VIP ve 38+1+1 oturma düzenine sahip yeni Tourliner’ları filosuna kattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz