Otopratik’ten hem MTV fırsatı hem de klima bakımı indirimi

0
1133
Renault Trucks


Brisa’nın hızlı araç ve lastik bakım mağaza zinciri Otopratik, yaz aylarında da sürücülere fırsatlar sunmaya devam ediyor. Yapı Kredi ile işbirliği yapan Otopratik, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerini Yapı Kredi World Card ile yapan araç sahiplerine özel indirimler ve ücretsiz check-up sunuyor. Ayrıca, Otopratik mağazalarında klima gazı dolumu ve klima dezenfeksiyonu yaptıran araç sahipleri indirim avantajlarından yararlanıyor.

Brisa’nın 360 derece servis sunan araç bakım mağaza zinciri Otopratik, yaza özel kampanyalarla araç sahiplerinin yanında olmaya devam ediyor.

Bu kapsamda 1 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri arasında, MTV ikinci taksit ödemesini Yapı Kredi World Card ile yapan araç sahipleri, Türkiye genelinde 43 noktada bulunan Otopratik mağazalarında periyodik bakım işçiliğinde yüzde 50 indirim ve motor, elektrik, fren, lastik ve jant kontrollerini de kapsayan ücretsiz check-up hizmeti kazanıyor.

Ayrıca, Otopratik mağazalarında 1 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında klima gazı dolumu yaptıran araç sahipleri 120 TL yerine 89 TL, antibakteriyel klima dezenfeksiyonu uygulamasına ise 60 TL yerine 29 TL ödüyor.

Araç sahiplerine 360 derece hizmet sunan araç bakım merkezi Otopratik, Brisa’nın lastik markaları Bridgestone ve Lassa ile Energizer akülerini müşterilerine sunuyor. Otopratik mağazalarında lastik, jant, akü, ön düzen bakımı, yağ değişimi, filtre değişimi, klima gazı dolumu, fren balata & disk değişimi, amortisör değişimi ve periyodik bakım gibi temel bakım hizmetleri veriliyor. Ek olarak, her araç marka/modeli için özelleştirilmiş çeşitli periyodik bakım paketleri de sunuluyor.

Kampanyalar hakkında detaylı bilgiye www.otopratik.com.tr adresinden ulaşmak mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz