Otokar ürünleri İzmir Travel Turkey fuarında sergileniyor

0
1489
Renault Trucks

Otokar yetkili satıcısı Atalay Otomotiv, Travel Turkey İzmir Fuarı’na katıldı. Bu yıl 7 10 Aralık 2017 tarihleri arasında 11’incisi gerçekleştirilecek fuarda Atalay Otomotiv, Otokar’ın turizm sektörü tarafından en çok tercih edilen araçları Sultan Mega, Sultan Comfort ve Doruk T’yi sergiliyor.

Otokar yetkili satıcısı Atalay Otomotiv, turizm, sağlık ve gastronomi sektörünü 11’inci kez bir araya getirecek Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi’ne katılıyor. Toplu taşımacılık sektöründeki 20 yıllık deneyimi İstanbul’un ardından 2017 yılında İzmir’e de taşıyan Atalay Otomotiv, seyahat acenteleri, tur operatörleri, iş ve kongre turizmi, bakanlıklar, konsolosluklar, oteller ve tatil köyleri gibi sektörün tüm temsilcilerinin yer alacağı organizasyonda, Otokar ürünlerini sergiliyor.

Onlarca ülkeden, binlerce turizm profesyonelini ağırlayacak olan Travel Turkey İzmir’e Türkiye’nin önde gelen otomotiv sanayi şirketi Otokar‘ın üç aracıyla katılacak olan Atalay Otomotiv, dört gün boyunca fuarın B Salonu D404 no’lu standında Otokar’ın turizm taşımacılığında düşük işletme giderleri, yakıt tüketimi, konfor ve güvenliği ile ön plana çıkan Sultan Mega, Sultan Comfort ve Doruk T’yi tanıtacak.

Atalay Otomotiv standı

Sektörün önemli buluşmalarından biri olan organizasyonda, taşımacılar için en kazançlı araçları ve hizmetleri sergileyeceklerini belirten Atalay Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Atalay; “Toplu taşımacılıkta 20 yılı aşkın tecrübemiz ile esnafımızın kazanması, araçları satın alma noktasında her türlü desteği sunuyoruz. Kısa süre önce İstanbul’daki Otokar bayiliğimizi, İzmir’deki yeni şubemiz ile güçlendirdik. 50 yılı aşkın süredir kendi teknoloji, tasarım ve uygulamaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel araçlar üreten Otokar‘ın İzmir’deki varlığını ve yaygınlığını artırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İstanbul’dan sonra üst düzey hizmet ve müşteri memnuniyetini, İzmir esnafıyla da buluşturuyoruz. dedi.

İZTAD ve EGETURDER Üyeleri ile buluştu

Atalay Otomotiv 6 Aralık tarihinde verdiği yemekte de İZTAD (İzmir Toplu Taşımacılık ve Servis Hizmetleri Derneği) ve EGETURDER (Ege Turizm Taşımacıları Derneği) üyelerini ağırladı.

Atalay Otomotiv, IZTAD ve EGETURDER üyeleri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz