OSD, sosyal medyada etkinleşti

0
551

Türkiye otomotiv sanayine yön veren 14 büyük üyesiyle sektörün çatı kuruluşu olan Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), 40 yılı aşkın tecrübesini dijital platformlara taşıdı. OSD’nin, Türkiye’nin lokomotif sanayi kollarından birisi olan otomotiv sanayi ile ilgili güncel duyuru, rapor ve analizleri artık Linkedln, Facebook, Instagram ve Twitter hesapları üzerinden interaktif bir şekilde takip edilebilecek.

Türkiye otomotiv sanayisine yön veren 14 büyük üyesiyle sektörün çatı kuruluşu olan Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), 40 yılı aşkın tecrübesiyle dijital platformlardaki yerini aldı. OSD’nin resmi Linkedln, Facebook, Instagram ve Twitter hesapları eylül ayı sonu itibariyle etkin hale getirildi. Türkiye’nin lokomotif sanayi kollarından biri olan otomotiv sanayi ile ilgili güncel duyuru, rapor ve analizler artık OSD’nin Linkedln, Facebook, Instagram ve Twitter hesapları üzerinden interaktif bir şekilde takip edilebilecek.

OSD Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Yenigün, “Ekonomiye sağladığı katma değer ve yüksek istihdamla Türkiye’nin öncü sanayisi olan otomotivin, çağın gerekliliklerine uygun, güncel verilerini anlık paylaşma imkanı sağlayacak bir şekilde dijital ortamlarda temsil edilmesi gerekiyor. Bu kapsamda, ülkemizin geleceği olan gençlerimize daha kolay ulaşmak ve sanayimizle ilgili tüm gelişmeleri anlık olarak kamuoyu ile paylaşmak üzere Linkedln, Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarımızı aktif hale getirdik.” şeklinde konuştu.

OSD’nin sosyal medya hesapları aşağıdaki linkler üzerinden takip edilebiliyor:

Facebook: https://www.facebook.com/OtomotivSanayiiDernegi/

Twitter : https://twitter.com/OSDTurkiye

Instagram: https://www.instagram.com/otomotivsanayidernegi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here