NISSAN’da yılın son fırsatları

1
756
Nissan Xtrail

Kasım ayını SUV sınıfında yüzde 29 pazar payı ile tamamlayan NISSAN, KDV ve ÖTV indirimlerine ek olarak Aralık ayında da sıfır faiz ve avantajlı fiyat seçenekleri sunuyor.

Ekim ve kasım aylarını Türkiye’de rekor pazar payı ile kapatan NISSAN, kasım ayında başlayan ve yılsonuna kadar devam edecek KDV ve ÖTV indirimlerini, QASHQAI ve NAVARA modellerinde sıfır faiz kampanyasıyla ve tüm modellerde geçerli avantajlı fiyat seçenekleriyle destekliyor. QASHQAI ve NAVARA modellerinde faiz oranını “yüzde 0” olarak belirleyen NISSAN, Qashqai’de 40 bin, Navara’da ise 50 bin TL’ye varan fiyat avantajı ve 70 bin TL’ye varan kredi tutarları için 12 aya varan vade imkânı da sunuyor.

Daha az ÖTV, yüzde 0 faiz fırsatıyla

Kampanya kapsamında sınıfının yaratıcısı ve 2007-2017 yılları arasında Türkiye’nin en çok satan SUV modeli NISSAN QASHQAI 134 bin 940 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca Skypack donanım paketine sahip QASHQAI’ler Aralık ayı boyunca 40 bin TL’ye yüzde 0 faiz avantajıyla 12 ay vadeli finansman desteği ile araç sahibi olmak isteyenleri bekliyor.

NISSAN’ın bir diğer modeli, dünyanın en çok satan SUV modeli X-TRAIL ise ÖTV indirimiyle birlikte yıl sonuna kadar 188 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

SUV ailesine NISSAN JUKE’la adım atmak isteyenlere 87 Bin 540TL’den başlayan fiyatlar

NISSAN SUV ailesinin genç ve dinamik üyesi JUKE 87 bin 540 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, sınırlı sayıda otomatik vitesli ve sunrooflu 1.6 Skypack NISSAN JUKE, hurda teşvikiyle 100 bin TL’lik fiyatıyla SUV sınıfına adım atmak isteyenleri bekliyor.

NISSAN’ın vazgeçilmez şehir otomobili otomatik vitesli MICRA’lar da, hurda teşvikli 76 bin 320 TL’den başlayan fiyatlarla NISSAN yetkili satıcılarında olacak.

NAVARA yeni yıla girerken heyecana davet ediyor

NISSAN Intelligent Mobility teknolojileriyle SUV konforu, gücü ve taşıma sığasıyla dikkat çeken NISSAN’ın ödüllü pick-up’ı NAVARA, aralık ayı boyunca KDV indirimiyle 107 bin 950TL’den başlayan fiyatlara ek olarak, 50 bin TL’ye varan fiyat avantajı ve 70 bin TL için 12 ay yüzde 0 faiz avantajı ile alıcılarını bekliyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here