Nissan Ariya, Wards’ın En İyi 10 İç Mekan ve Kullanıcı Deneyimi listesine seçildi

0
317
nissan ariya
90 yılı aşkın süredir otomotiv sektörüne analiz sağlayan Wards Auto, Nissan Ariya’yı 2023 En İyi 10 İç Mekan ve Kullanıcı Deneyimi Listesine seçti. Tamamen yeni ve elektrikli crossover Ariya, ferah ve estetik açıdan tatmin edici bir iç mekan sunuyor.
Renault Trucks

Yepyeni ve tamamen elektrikli 2023 Nissan Ariya‘nın, Wards’ın 2023 En İyi 10 İç Mekân ve Kullanıcı Deneyimi listesine seçildi. Görsel olarak çarpıcı ve son derece işlevsel iç mekânı ile Nissan Ariya sektörün başarılı modelleri arasında yer alıyor.

Wards’ın 13 yıldır yayımladığı En İyi 10 İç Mekân ve Kullanıcı Deneyimi listesini belirleyen jüriler araçları, tasarım, konfor, kullanılan malzemeler, bağlantı, kontroller ve değer özelliklerine göre puanlıyor. Ödüle layık görülen araçlarda fiyat sınırı bulunmuyor. Jüriler, kullanıcı deneyimi (UX) açısından, kontrol ve bilgi-eğlence sistemlerinin sezgisel veya kullanımının zor olup olmadığını değerlendiriyor ve araç içinde “sürpriz ve keyif veren” özellikler bulunup bulunmadığına bakıyor.

nissan Ariya
Ariya’nın iç mekânı, düz, açık bir zemine ve kabinin tasarımına sorunsuz şekilde uyum sağlayan ve kapılara geçiş yapan minimalist bir gösterge paneline sahip.

Wards editörü ve Wards En İyi 10 İç Mekân ve Kullanıcı Deneyimi jürisi Dave Zoia, “Ariya, yeni elektrikli araçların yer aldığı bütün rekabetlerin hepsinde öne çıkıyor. Göz alıcı ve teknoloji yüklü iç tasarımı tüketiciyi yüksek konfor ve akıllı işlevsellikle ödüllendiriyor.” dedi. 2023 Nissan Ariya, Nissan‘ın ilk tamamen elektrikli crossover’ı. Araç, mevcut ProPILOT Assist 2.0 gelişmiş sürücü destek teknolojisi, standart kablosuz Apple CarPlay ve Alexa entegrasyonu gibi özellikleriyle, sürüş kapasitesini artıran kusursuz ve amaç odaklı bir teknoloji sunuyor. Ariya’nın iç mekânı, düz, açık bir zemine ve kabinin tasarımına sorunsuz şekilde uyum sağlayan ve kapılara geçiş yapan minimalist bir gösterge paneline sahip

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here