New Holland, Adana Tarım Fuarı’nda

1
745
TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz

New Holland, Adana Tarım Fuarı’nda sürekli genişleyen ürün yelpazesinin en yeni traktör modelleri ve tarımsal donanımlarını sergiliyor.

New Holland çiftçilerin değişen ihtiyaç ve beklentilerine göre üretilen ürünlerine erişimlerini daha da kolaylaştırarak onların bütçelerine katkı sağlamak ve Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’nı da desteklemek üzere yerli üretim modellerini yüzde 12 oranında bir indirim kampanyasıyla çiftçilere sunarak önder marka olmanın ayrıcalığını da bir kez daha yaşatıyor.

New Holland, bu yıl 12’nci kez düzenlenen Adana Uluslararası Tarım Fuarı’ndaki bin 928 m²’lik standında çiftçileri ileri teknoloji, yüksek performans ve verimliliği bir arada sunan traktör modelleri, yepyeni tarımsal donanımların yanı sıra bu ürünlere erişimlerini daha da kolaylaştıracak bir indirim kampanyasıyla da karşılıyor.

Çiftçilerin değişen ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ürünlerle dolu bir alan

Sahip olduğu iklim koşulları ve yüksek verimli topraklarıyla Adana’nın tarım ekonomisine ciddi katkı sağlayan bölgelerin başında geldiğini ifade ederek sözlerine başlayan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz, “Bizim için ayrı bir önemi olan Adana’daki New Holland standımızda bu yıl çiftçilerimizin değişen ihtiyaçlarına göre geliştirdiğimiz zengin tarımsal donanım alanımıza ek olarak ekonomik sınıftaki en yeni traktör modellerimizi sergiliyoruz. 40’a yakın farklı çeşit donanımın yer aldığı standımızda, New Holland ve TürkTraktör markalı tarımsal donanımlarımızı çiftçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ciddi bir gelişme ve büyüme gösteren bahçe ve tarla tarımına yönelik olarak hem yeni hem de yenilenen farklı serilerimizle bu kategorideki gücümüzü artırmayı sürdürüyoruz. Önder markaya ulaşmanın en kompakt hali olarak çiftçilerimizin beğenisine sunduğumuz New Holland T450 S/B serisi, 43 BG azami güce sahip ekonomik motoru ve 8 ileri – 2 geri vites seçeneğiyle ekonomi sınıfında sadece bahçelerin değil; aynı zamanda tarlaların da yeni yüzü oluyor. Tanıtım alanımıza gelen ziyaretçilerimiz aynı zamanda Gücün Simgesi Yerli Dev olarak adlandırdığımız; üstün performansı ve yüksek teknolojisiyle dikkat çeken TR6 serisi traktörlerimizi de inceleme fırsatını buluyor.” diye açıklıyor.

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Rehda Cem Akyüz

New Holland’ın yerli modelleri çiftçilere yüzde 12’lik bir indirim kampanyasıyla sunuluyor

TürkTraktör olarak gerek gerçekleştirdikleri yerli üretimle gerekse de sundukları hizmetlerle daima çiftçiyi desteklemek üzere çalıştıklarını söyleyen Rehda Cem Akyüz, başlattıkları indirim kampanyasıyla ilgili bilgiler de vererek açıklamalarını şöyle tamamladı: “Yeni ürün ve farklı çözümlerimize ek olarak değişen ekonomik şartları da göz önüne alarak, ‘devir ekonomi ve çiftçimize destek devri’ diyerek Adana Tarım Fuarı’nda çiftçilerimizi çok özel bir indirim kampanyasıyla karşılıyoruz. Türkiye’de Türk mühendislerimiz tarafından tasarlanan, Ankara ve Erenler’deki fabrikalarımızda da üretimi yapılan yerli traktör modellerimizde geçerli olacak bu kampanya ile Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programını da destekleyeceğiz. Tüm yerli model traktörlerimizi fuarda yüzde 12’lik bir indirim oranıyla çiftçilerimize sunuyoruz. Çiftçinin nabzını her daim tutuyor, ürün geliştirme planlarımızı ve fiyatlandırma çalışmalarımızı da buna göre yapıyoruz. Beklenti ve ihtiyaçları karşılamak adına bugün ve yarın da tarımı ileriye taşıyacak en iyi teknolojik çözümleri New Holland markalı ürünlerimiz ve TürkTraktör markalı donanımlarımız ile çiftçilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.”

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here