Nakliyenin online adresi Webnak dört yılda 69 bin adet yük taşıdı

0
1075
Renault Trucks

Türkiye’de lojistik sektörünü dijitale taşıyarak kurumsal şirketler, KOBİ’ler ve kamyoncular arasındaki verimliliği üst seviyeye çıkaran Aslanoba Group bünyesindeki Webnak, kurulduğu 2014 yılından bu yana 69 bin adet yükün taşınmasına aracılık etti. Piyasadaki en uygun fiyatları hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanıcılarına sunan Webnak ile kamyoncular kısa sürede yük bulurken, kurumsal şirketler ile KOBİ’ler ise yükleri için başka hiçbir zahmete girmeden sadece taşıma bedeli ödüyor. Türkiye genelinde 60 bini aşkın üyeye ulaşan Webnak, tüm taşımaları 500 bin TL’ye kadar ücretsiz sigortalayıp, 30 gün vadeli ödeme avantajıyla hem yük verene hem de kamyonculara büyük avantajlar sağlıyor.

Türkiye’de 2014 yılında Aslanoba Group girişimi olarak hayata geçen ve lojistik sektörünü dijitale taşıyarak kurumsal şirketler, KOBİ’ler ve kamyoncular arasındaki verimliliği üst seviyeye çıkaran Webnak, kurulduğu günden bu yana 69 bin adet yükün taşınmasına aracılık etti. Taşımacılığın ülkemizdeki en yaygın ve geleneksel kollarından olan nakliye sektörünü mobil uygulama ile dijitalleştiren Aslanoba Group bünyesindeki Webnak, geliştirdiği online platform ağı sayesinde kamyoncuların ve şirketlerin yükünü hafifletmekle birlikte piyasadaki en uygun fiyatları hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanıcılarına sunuyor. Webnak’ı cep telefonlarına indiren kamyoncular vakit kaybetmeden yük bulup, komisyon ödeme derdinden kurtuluyor. Kurumsal şirketler ve her ölçekte KOBİ’ler ise sadece taşıma bedeli ödeyip, yüklerini GPS sistemiyle 7/24 takip edebiliyor. Türkiye çapında kısa sürede 60 bini aşkın üyeye ulaşan Webnak, tüm taşımaları 500 bin TL’ye kadar ücretsiz sigortalayıp, 30 gün vadeli ödeme kolaylığıyla hem yük verene hem de kamyonculara büyük avantajlar sağlıyor.

Hasan Aslanoba

En uygun fiyatlar Webnak’ta

Kamyoncuların henüz sevkiyatını teslim etmeden dönüş yükünü bulmasını sağlayan Webnak, bu sayede kullanıcılarına yük başına yüzde 8’e varan tasarruf sunuyor. Sevkiyatı gerçekleşen yüklerin tüm belgelerini titizlikle kontrol eden Webnak, güvenilir araç filosuyla birçok kurumsal firmanın da öncelikli tercihi oluyor. Birçok sektörden firmanın dijital nakliyedeki iş ortağı olmayı sürdüren Webnak, başta İstanbul olmak üzere Ankara ve İzmir’deki acenteleriyle Türkiye genelinde fiyatlandırma çalışması yaparak sektörün nabzını tutuyor ve işletmeler için de kamyoncular için de en uygun fiyat belirliyor. Lojistik işlemleri dijital ortama sektörde uyarlayan öncü kuruluşlardan olan Webnak, Google Play Store ve App Store’daki uygulaması ve www.webnak.com internet sitesinden ücretsiz hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz