Mobil Oil ve GO işbirliği devam ediyor

0
1449
Munci-Bilgic_1
Mobil Oil Türk A.Ş. Genel Müdürü Münci Bilgiç

Türkiye’de 114 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması konusunda faaliyetlerini sürdüren Mobil Oil Türk A.Ş.’nin yeni nesil yakıt istasyonu GO ile yürüttüğü işbirliği altı yılı geride bıraktı. İşbirliği kapsamında, Türkiye genelindeki tüm GO istasyonlarında bulunan, dünyanın önde gelen sentetik motor yağı Mobil 1’in sunduğu avantajlardan daha fazla araç kullanıcısının faydalanması hedefleniyor. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Mobil Oil Türk A.Ş. Genel Müdürü Münci Bilgiç, “Mobil Oil A.Ş. olarak bu işbirliğine çok önem veriyoruz. Bu nedenle de işbirliğimizi uzun yıllar devam ettirmeyi hedefliyoruz. Bu anlaşmanın; dünyanın önde gelen sentetik yağ markası Mobil 1’in sunduğu avantaj ve faydalardan daha çok kullanıcısının faydalanması adına son derece önemli olduğunu düşünüyoruz.” dedi.

MOBIL-1-ESP-X3-0W40[1]
Mobil 1 ESP X3 OW40

Petroleum Istanbul 2019’da GO standında yer alacak

Mobil Oil Türk A.Ş., bu yıl yapılan anlaşma kapsamında devam eden işbirliğini, alanında dünyanın en büyük organizasyonları arasında yer alan, petrol ve LPG sektörünün İstanbul’daki buluşma noktası olarak adlandırılan Petroleum Istanbul 2019’da GO standında yer alarak pekiştirmeyi hedefliyor.

Mobil Oil Türk A.Ş., bu kapsamda; Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 28 – 30 Mart tarihleri atasında gerçekleştirilecek olan fuarda “MobilTM” markası ile GO standında yerini alacak. Tüm bunlarla birlikte Mobil Oil Türk A.Ş.’nin standını ziyaret eden katılımcılar, Formula 1 aracında sanal gerçeklik gözlük teknolojisi ile yarış heyecanını da deneyimleyecek.

F1-Simulatoru
Formula 1 simülatörü

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Mobil Oil Türk A.Ş. Genel Müdürü Münci Bilgiç, “Mobil Oil Türk A.Ş. olarak hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Sektördeki birçok isme yürüttüğümüz projelerle örnek oluyoruz. Ve projelerimizin uzun soluklu ve sürdürülebilir olması da bizim için çok kıymetli. Altı yıldır Türkiye’nin yeni nesil yakıt istasyonu GO ile yürüttüğümüz işbirliği de bu çalışmalar arasında yer alıyor. Bu birlikteliğimizi daha uzun yıllar devam ettirmeyi hedeflediğimizi belirtmek isterim. Bu işbirliğinin dünyanın önde gelen sentetik yağ markası Mobil 1’in sunduğu avantaj ve faydalardan daha çok kullanıcının faydalanması adına son derece önemli olduğunu düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here