Mobil Oil Türk AŞ’den kadınların tedarik zincirinde güçlenmesine tam destek

0
298
Mobil-Oil-Turk-WEConnect-International
Mobil Oil Türk AŞ’nin desteğiyle WEConnect International’ın hayata geçirdiği “Satın Almacıyla Tanışma Toplantısı – İSTANBUL ve ÖTESİ”, bu yıl 8’inci kez düzenlenecek.
Renault Trucks

Kadınların iş hayatındaki etkinliğinin ve payının artırılması için önemli çalışmalara imza atan Mobil Oil Türk AŞ, gerçekleştirdiği işbirlikleriyle de dikkat çekiyor. Mobil Oil Türk, Türkiye’de işletme sahibi olan kadınları desteklemek ve tedarik zincirinde daha güçlü bir konuma ulaşmalarına yardımcı olmak için bir organizasyona daha imzasını atmaya hazırlanıyor. Önceki yıllarda birçok başarı hikayesine aracı olan “Satın Almacıyla Tanışma Toplantısı – İSTANBUL ve ÖTESİ”, 5 Mayıs Cuma günü Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de düzenlenecek.

Bu yıl 8’incisi düzenleniyor

Dünyanın birçok ülkesindeki kadın iş sahiplerine, lokal ya da global kurumların tedarik zincirine dahil olmaları için fırsatlar sunmayı amaçlayan WEConnect International’ın bu yıl 8’incisini düzenlediği etkinliğin sponsorları arasında Mobil Oil Türk AŞ’nin yanı sıra Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) da bulunuyor. Etkinlik kapsamında dünya çapında ve Türkiye’de kadın sahipliğindeki işletmelerin desteklenmesi ve “Kadının tedarik zincirinde güçlenmesi” amaçlanıyor. “Tedarikte Çeşitlilik” ilkesini benimseyen ve kendi tedarik zincirine kadın iş sahiplerini katmayı hedefleyen birçok global ve lokal şirketin üst düzey yöneticileri bu etkinlikte bir araya gelecek. Organizasyon kapsamında düzenlenecek oturumlarda kadın iş sahipleri, ürün ve hizmetlerini kurumsal şirketlerin satın alma yöneticilerine sunma ve bu sayede satış yapma fırsatı yakalayacaklar. Kadınlara ait işletmelere tedarik zincirindeki fırsatlar için rekabet etme imkânı sağlandığında ve büyümelerine yatırım yapıldığında, yalnızca iyi ve yaratıcı tedarikçiler ortaya çıkmakla kalmıyor, aynı zamanda sürdürülebilir ve kapsayıcı bir büyüme de hız kazanmış oluyor.

Kurumsal tedarik zincirine girme fırsatı sunuyor

WEConnect International’a üye olarak kayıt yaptıran Türkiye’deki kadın iş sahipleri, bu etkinliğe ücretsiz olarak katılabileceği gibi kurumsal network ile tanışarak, kurumsal tedarik zincirine girme fırsatı yakalayabilecek.

WEConnect International, 2009’dan beri dünyada, 2013’ten beri Türkiye’de faaliyet göstermekte olan, dünyanın 140’tan fazla ülkesindeki kadın iş sahiplerini global şirketlerin ve kurumların tedarik zincirine dahil etme hedefi ile çalışan kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur. WECommunity platformunda yer alan 17 binden fazla kayıtlı kadın girişimci, 180’den fazla kurumsal üyeye ulaşarak global pazarlara açılma şansı elde ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here