Coşkunöz Kalıp Makina’ya EuroBLECH 2018’de büyük ilgi

0
1456

Coşkunöz Kalıp Makina, dünyanın en büyük sac işleme fuarı olan EuroBLECH’te yoğun ilgi gördü. Türkiye’nin en büyük otomotiv kalıbı üretim sığasına sahip firması olan Coşkunöz Kalıp Makina’nın 35 yıllık sektör deneyimi, sektörün önderlerinin ve tedarikçilerin dikkatlerini çekti.

Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen ve 41 ülkeden bin 500 katılımcıyı bir araya getiren Uluslararası Sac Levha İşleme Teknolojisi Fuarı EuroBLECH’te Coşkunöz Kalıp Makina’ya büyük ilgi vardı. Coşkunöz Kalıp Makina, köklü imajı ve ürün kalitesi ile uluslararası rakiplerinin arasından sıyrıldı. 1983 yılından itibaren Türkiye’nin kalıp imalatı pazarında öncü olan Coşkunöz Kalıp Makina, fuarın en çok ziyaretçi çeken firmalarından biri oldu.

(soldan sağa) Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Mühendislik Müdürü Rıfkı Çelik, Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Proje Ticari Lideri Arif Taşkın, Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Ticari Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz ÇORUH, Coşkunöz Holding A.Ş. CEO A. Erdem Acay, Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Satış ve İş Geliştirme Müdürü Pelin Erçelik, Coşkunöz Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Oya Coşkunöz, Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Satış Yetkilisi Seyhan Acar, Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Genel Müdürü Alkım Denizciler, Coşkunöz Metal Form A.Ş. Genel Müdürü Aptullah Saner

23-26 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleşen fuar dünya otomotiv ve sac işleme sektörünün devlerini tek çatı altında topladı. Türkiye’den 97 firmanın katıldığı fuarda Coşkunöz küresel ölçekte ilgi çeken firmalardan oldu.

Fuardaki ilgiden memnun olduğunu belirten Coşkunöz Kalıp Makina Genel Müdürü Alkım Denizciler, “Bu sene de EuroBLECH’te 35 yıllık sektör tecrübemiz, A sınıfı kalitedeki ürünlerimiz ve önemli referanslarımız ile ziyaretçileri etkiledik. Önceki yıllarda pazar payımızın büyük bir kısmı Avrupa pazarı olurken, son yıllarda Rusya pazarında yaptığımız işbirlikleri ve yüksek ihracat paylarımızla müşteri ve marka ağımızı büyütmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Fuar sonrası anlaşmalarla birlikte 2019’da rotamıza yeni coğrafi bölgeler ekleyerek dünyanın her bölgesine ihracat yapıyor olacağız. Türkiye’nin en büyük otomotiv kalıp üretimi sığasına sahip olduğumuzu sektörün küresel müşteri temsilcilerine duyurmamızın temel amacı ülkemiz ihracatına katkı sunmaktır.” dedi.

(soldan sağa) Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Satış Yetkilisi Seyhan Acar, Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Mühendislik Müdürü Rıfkı Çelik, Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Ticari Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz Çoruh, Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Genel Müdürü Alkım Denizciler, Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Satış ve İş Geliştirme Müdürü Pelin Erçelik, Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Proje Ticari Lideri Arif Taşkın

Coşkunöz Kalıp Makina hedefleri doğrultusunda büyümeye emin adımlarla devam ediyor

Coşkunöz Kalıp Makina, OEM ve diğer sanayi firmalarının verimlilik ve kalite hedeflerini karşılamak amacıyla, yenilikçi ve kalite odaklı çalışmalarını, güçlü makina parkı ve kalıp yetkinliklerini ziyaretçileri ile paylaştı. Anahtar teslim proje yönetimi anlayışıyla ülkelerin pazar taleplerine yönelik ileri mühendislik yetenekleri ile çözümler sunan Coşkunöz, fuarda uluslararası müşterileri ile bir araya geldi.

Üretim sığasının yüzde 90’ını Avrupa’ya ihraç eden Coşkunöz Kalıp Makina hedefleri doğrultusunda büyümeye emin adımlarla devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here