Mobil Delvac, hafif ticari taşıt kullanıcılarıyla buluştu

0
1402

ExxonMobil’in çatısı altında yer alan Mobil Delvac, Türkiye’de bir ilke daha imza atarak hafif ticari taşıtların ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen Mobil Delvac Hafif Ticari Taşıtlar Motor Yağları’nı tanıtmak üzere sürücülerle buluştu. “Aracına da kendine de iyi bak” sloganıyla düzenlenen etkinlikler, Güngören – Bağcılar Sanayi Sitesi’nde start alırken, takip eden günlerde Gebze Küçük Oto Sanayi Sitesi ve Sanko Oto Sanayi Sitesi’nde devam etti. Yoğun katılımın sağladığı etkinlikler çerçevesinde, sürücülerin daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri gerektiği konusu da unutulmadı. Etkinlik kapsamında hafif ticari taşıt ve sürücülerinin kentçi sürüş koşullarındaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilen Mobil Delvac Hafif Ticari Taşıtlar Motor Yağları hakkında bilgi verilirken, araç kullanıcılarına daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri ve yolculuk geçirmeleri, kısa süreli egzersizlerle de bunu desteklemeleri için uzman diyetisyenler tarafından hazırlanan kitapçıklar sunuldu.

ExxonMobil’in çatısı altında yer alan Mobil Delvac, sunduğu kolaylıklar ve hizmetlerin yanı sıra yürüttüğü projelerle de sürücülerin yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda, 90 yıllık geçmişiyle ticari araç motor yağları sektörüne yön veren ve teknolojik alanda ciddi bir birikime sahip olan Mobil Delvac, “Aracına da kendine de iyi bak” sloganı çerçevesinde İstanbul’da düzenlediği etkinliklerle hafif ticari taşıt kullanıcılarıyla buluştu. Türkiye’de bir ilke imza atarak hafif ticari taşıtların ihtiyaçlarını karşılama amacıyla geliştirilen Mobil Delvac Hafif Ticari Taşıtlar Motor Yağları’nı tanıtmak için düzenlenen etkinlikler, Güngören – Bağcılar Sanayi Sitesi’nde başladı. Bu kapsamda Güngören – Bağcılar Sanayi Sitesi’nde Mobil Delvac tarafından bir etkinlik alanı oluşturuldu.

Sağlıklı kalma rehberi dağıtıldı

Etkinlik alanında görev alan Mobil Delvac Team üyeleri, genellikle kolay olmayan şartlarda ve uzun sürelerde çalışmak zorunda kalan servis şoförleri ile diğer hafif ticari taşıtlarla taşımacılık yapan sürücülere bu konularda önemli bilgiler verdi. Bu kapsamda Mobil Delvac Team üyeleri, etkinlik alanını ziyaret eden hafif ticari taşıt kullanıcılarıyla, medikal egzersiz uzmanı ile diyetisyenlerin katkılarıyla hazırlanan, molalar sırasında ve sadece 10-15 dakikada yapabilecek basit egzersizler ile beslenme önerilerinin yer aldığı Sağlıklı Kalma Rehberi’ni paylaştı. Ayrıca Mobil Delvac Team üyeleri, etkinlik alanına gelen araç kullanıcılarına, ülkemizde 113 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması konusunda faaliyetlerini sürdüren Mobil Oil Türk A.Ş.’nin hafif ticari taşıt ve sürücülerinin kentiçi sürüş koşullarındaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Türkiye’de bir ilke imza atarak hafif ticari taşıtlar için özel olarak geliştirdiği Mobil Delvac Hafif Ticari Motor Yağları’nın sunduğu faydalar hakkında bilgi verdi.

İstanbul’da üç farklı noktada yoğun katılımla gerçekleştirilen “ ” etkinliğinde, sürücülerin yolculuk sırasında sıklıkla yaşadığı baş, boyun ve bel ağrılarına yönelik çözümler de unutulmadı. Bu kapsamda sürücüler etkinlik alanında yer alan masaj koltuklarından faydalandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here