Mercedes-Benz Türk’ün yeni Tourismo tanıtımı ödüle layık görüldü

1
358
Ace-of-M.I.C.E_En-iyi-Lansman-odulu_2
Ace of M.I.C.E. ödül töreni

2012 yılından beri başarılı kongre, toplantı ve etkinlikleri ödüllendirerek, sektörün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla verilen ACE of M.I.C.E. Ödülleri’nde Mercedes-Benz Türk, 17 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirdiği yeni Tourismo tanıtımıyla “Yılın En İyi Lansmanı Ödülü”ne layık görüldü.

Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün nitelik çıtasının yükselmesine katkıda bulunmak amacıyla verilen ve MICE sektörünün tek ödül töreni olan ACE of M.I.C.E. Kongre Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, bu yıl yedinci kez sahiplerini buldu. Üç ana başlık ve 26 ayrı kategoride incelenen çalışmalar, 86 farklı firma ve derneğin üst düzey yöneticileri ile akademisyenlerden oluşan jüri heyeti tarafından, noter huzurunda değerlendirildi.

2018 yılında Türkiye’deki faaliyetlerinde 51’inci yılını geride bırakan Mercedes-Benz Türk, 17 Ocak 2018 tarihinde TÜYAP’ta Capital Events ile gerçekleştirilen “Yeni Tourismo Tanıtımı” ile “Yılın En İyi Lansmanı Ödülü”nü aldı. 3 Nisan 2019 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşen törende ödül, Mercedes-Benz Türk Kamyon ve Otobüs Pazarlama İletişimi ve Müşteri Yönetimi Grup Müdürü Serra Yeşilyurt‘a verildi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here