Mercedes-Benz Türk’ten yük taşımacılarına kampanya

0
1139

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Grubu, sadece yük taşımacıları için nisan ve mayıs aylarına özel avantajlar sunuyor. Vito Mixto, Kombi, Panel Van ile Sprinter Panel Van ve Kamyonet tipi araçlar çok uygun fırsatlarla müşterilerini bekliyor.

Düşük işletme maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, artırılan güvenlik donanımları ile farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi bulunan sınıfının iddialı aracı Vito’nun Mixto, Kombi ve Panel Van seçenekleri ile Sprinter’in Panel Van ve Kamyonet sürümleri cazip fırsatlarla nisan ve mayıs aylarında müşterilerini bekliyor.

Nisan ve mayıs aylarında geçerli olan bu kampanya ile satıştan finansmana, ikinci el alım satımdan satış sonrası hizmetlere kadar her alanda özel fırsatlar yer alıyor.

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Grubu, 2017 ve 2018 model Vito Mixto, Kombi, Panel Van ve Sprinter Panel Van ve Kamyonet tipi araç sahiplerine

  • İki yıl kasko ve ilk iki bakım hediye ediyor,
  • 4 bin TL’ye varan takas desteği veriyor,
  • 2 bin TL peşin indirimi veya kaskolu yüzde 0.99 faiz oranı ya da 30 bin TL, 12 ay yüzde 0 faiz seçeneği olanakları sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz