Mercedes Benz Türk, otobüs teslimatlarına devam ediyor

0
2176

Mercedes-Benz Türk A.Ş. ekim ayında da otobüs teslimatlarına devam etti.

Mercedes-Benz Türk tarafından satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto, İstanbul Halk Otobüsü İşletmecileri Atıf Ergün ve Adem Ergün’e teslim edildi. Mercedes-Benz’in dayanıklılığına, düşük servis maliyetlerine ve marka değerine vurgu yapan araç sahipleri, ayrıca Mercedes Benz Conecto kullanmanın verdiği ayrıcalığı da teslimat sırasında dile getirdiler.

İstanbul Halk Otobüsü İşletmecileri Atıf Ergün ve Arif Ergün Mercedes-Benz’in dayanıklılığına, düşük servis maliyetlerine ve marka değerine vurgu yaptı.

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayisi Mengerler İzmir tarafından Pamaş Pamukkale’ye satışı gerçekleşen 5 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Hüseyin Abakam’a teslim edildi. Teslimat sırasında Abakam, Mercedes Benz’in tercih nedeni olarak pazarda lider konumda bulunmasını ve işletme maliyetlerinin düşük olmasını vurguladı. Ayrıca Abakam, Mercedes Benz otobüslerinin yıllardır değişmeyen kalitesine ve sağlamlığına vurgu yaptı. Filosuna 5 adet daha Mercedes Benz marka otobüs ekleyen Pamukkale, Mercedes Benz’e çok güvendiğini bir kez daha gösterdi.

Mercedes-Benz Tourismo 2+1 16 RHD’ler Pamukkale Turizm yetkilisi Hüseyin Abakam’a teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk tarafından satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto, İstanbul Halk Otobüsü İşletmecileri Zübeyir Göktaş ve İbrahim Sedef’e teslim edildi. İşletmeciler, Mercedes Benz’i dayanıklılığı ve kullanıcı dostu performansından dolayı tercih ettiklerini belirtti. Ayrıca, Mercedes-Benz Conecto otobüslerinin sorunsuz çalışmasına ve rakiplerine nazaran daha düşük maliyetlere sahip olmasına da vurguladılar.

İstanbul Halk Otobüsü İşletmecileri Zübeyir Göktaş ve İbrahim Sedef

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayisi Bursa Motorlu Araçlar tarafından Bursa Turizm’e satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Sedat Çavuşoğlu’na teslim edildi. Sedat Çavuşoğlu, Tourismo 15 RHD’nin tercih nedeninin düşük yakıt maliyeti ve yüksek performansı olduğunu belirtti. Ayrıca Çavuşoğlu, müşterilerine Mercedes-Benz ile hizmet etmekten duyacağı mutluluğu da teslimat sırasında dile getirdi.

Bursa Turizm yetkilisi Sedat Çavuşoğlu, 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD’yi teslim aldı.

Mercedes-Benz Türk tarafından satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto, İstanbul Halk Otobüsü İşletmecisi Nasır Yarar’a teslim edildi. Nasır Yarar, Mercedes-Benz markasını bir ayrıcalık olarak gördüğünü ve Mercedes Benz’in kalitesini her daim koruması ve herhangi bir arızaya sebebiyet vermemesi nedeniyle Conecto’yu tercih ettiğini belirtti.

1 adet Mercedes Benz Conecto İstanbul Halk Otobüsü İşletmecisi Nasır Yarar’a teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk tarafından satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto, İstanbul Halk Otobüsü İşletmecisi Gökhan Akhan’a teslim edildi. Gökhan Akhan teslimat esnasında, Mercedes Benz’in vazgeçilmez kalitesini ve kentiçi ulaşımda giderek artan Conecto kullanımını vurguladı ve Mercedes Benz’i tercih etmesinin en önemli sebebi olarak yakıt tasarrufu ve düşük servis maliyetlerini gösterdi.

İstanbul Halk Otobüsü İşletmecisi Gökhan Akhan 1 adet Mercedes-Benz Conecto’yu teslim aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz