Mercedes-Benz Türk, “Türkiye’nin Otomotiv Sektöründe En Beğenilen Şirketi” seçildi

1
1246

Capital dergisinin her yıl düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında 2016 yılında “Türkiye’nin Otomotiv Sektöründe En Beğenilen Şirketi” seçilen Mercedes-Benz Türk, ödülünü Conrad İstanbul’da düzenlenen bir törenle aldı.

Törende bir konuşma yapan Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün, “Mercedes-Benz Türk olarak yarım asırdır pek çok ilke, yeniliğe, başarıya ve rekora hep birlikte imza atarak sektörümüzde öncü ve önder olduk. Kuruluşumuzun 50’nci yılında böylesine önemli bir ödüle değer görülmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.” dedi.

Capital dergisinin bağımsız araştırma şirketi GfK ile işbirliği yaptığı ve 500’ün üzerinde şirketten bin 584 yöneticiyle gerçekleştirilen “Türkiye’nin en Beğenilen Şirketleri 2016” araştırmasında Türkiye’nin Otomotiv Sektöründe En Beğenilen Şirketi” seçilen Mercedes-Benz Türk, düzenlenen törende ödülünü aldı.

Capital dergisinin 16’ncısını düzenlediği ve sonuçlarını geçen yıl aralık ayında açıkladığı “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2016” araştırmasının ödülleri, 26 Nisan 2017 tarihinde Conrad İstanbul’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Törende ödülü teslim alan Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün, Capital dergisinin yaptığı araştırmayı çok önemsediklerini belirterek, “Türkiye’de kuruluşumuzun 50’nci yılını kutladığımız bu günlerde, bu ödüle layık görülmek bizi çok gururlandırdı. Bu yarım asırda pek çok ilke, yeniliğe, başarıya ve rekora hep birlikte imza atarak sektörümüzde öncü ve önder olduk. Mercedes-Benz Türk ailesi olarak, altı bini aşkın çalışanımızla ülke ekonomisine ve geleceğine katkı yapmaktan gurur duyuyoruz. Capital dergisinin bu çok değerli araştırması sonucunda aldığımız ödül, bizi yeni hedeflerimize yürürken cesaretlendirecek.” dedi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz