Mercedes-Benz Türk otobüs teslimatları

0
2525

Mercedes-Benz Türk, 17 Mayıs – 13 Haziran 2018 tarihleri arasında önde gelen şirketlere Mercedes-Benz Tourismo ve Travego otobüs teslimatları gerçekleştirdi.

Şahin Global filosuna bir adet Tourismo 15

Mercedes-Benz Türk bayi Bursa Motorlu tarafından Şahin Global‘e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Eren Acar’a teslim edildi. Tourismo teslimatları mayıs ayında da aynı hızla devam etti. Teslimat sırasında Şahin Global yetkilisi, Mercedes-Benz markasına güvendiklerini ve kârlı bir yatırım yaptıklarını vurgulayarak, Tourismo‘ların yüksek performansından ve konforlu ulaşımından etkilendiklerini dile getirdi.

Pamukkale’nin tercihi Tourismo 16

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Ankara tarafından Pamukkale Turizm‘e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, Ahmet Bayrakçı, Kamil Zan ve Erdal Avseren’e teslim edildi. Teslimat töreninde Tourismo‘ların ekonomi dostu yakıt performansına ve yüksek ikinci el değerine vurgu yapıldı. Pamukkale yetkilileri, Tourismo 16‘ların piyasa koşullarına göre oldukça yüksek performans gösterdiklerini belirterek, Mercedes ile yaptıkları işbirliğinden duydukları mutluluğu da dile getirdiler.

Kontur filosunu yeni Tourismo 16 ile güçlendiriyor

Mercedes-Benz Türk bayi Hasmer Düzce tarafından KONTUR‘a satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, Abdülmecit Çokkaynar’a teslim edildi. Teslimat sırasında, Hasmer tarafından Mercedes-Benz otobüslerinin düşük yakıt sarfiyatına ve yüksek teknolojik avantajlarına ayrıca vurgu yapıldı.

Travego 15 teslimatları devam ediyor

Mercedes-Benz Türk bayi Hassoy tarafından Sakarya Vib‘e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Naim Uçar ve Ahmet Ağın’a teslim edildi. Teslimat esnasında, Travego’ların iyi yakıt performansına ve sorunsuz sürüşüne vurgu yapıldı. Sakarya Vib firma yetkilileri, Mercedes-Benz otobüsleri sahip olduğu yüksek ikinci el fiyatı nedeniyle tercih ettiklerini belirterek, Mercedes-Benz kalitesine oldukça güvendiklerinin ve bu işbirliğinin firmaya katmış olduğu kaliteden duydukları memnuniyetin ayrıca altını çizdiler.

Tourismo 16 teslimatları hız kesmeden devam ediyor

Mercedes-Benz Türk bayi Hasmer tarafından Yeşil Muş Ovası Turizm‘e satışı gerçekleştirilen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, Feyzullah Özkan ve Medeni Kızılkan’a teslim edildi. Yeşil Muş Ovası Turizm, filosunu Mercedes-Benz Tourismo 16 ile güçlendirdi. Teslimat sırasında, Yeşil Muş Ovası Turizm yetkilileri Mercedes-Benz güvencesi ve Tourismo kalitesi nedeniyle alımı gerçekleştirdiklerini dile getirdiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz