Busworld Akademi ile UITP stratejik işbirliklerini genişletti

0
1627
Renault Trucks

Busworld Akademi ve UITP 2019 yılındaki Uluslararası Otobüs Konferansları’nda stratejik işbirliklerinin devam edeceklerini duyurdu.

Anlaşma Busworld Akademi Başkanı Redgy Deschacht ile UITP Genel Sekreteri Mohamed Mezghani tarafından imzalandı.

Busworld Avrupa Fuarı 2019 yılında Brüksel’e taşınacağından dolayı Uluslararası Otobüs Konferansı da ilk defa Belçika’nın başkenti Brüksel’de gerçekleşecek. Bu sayede yeni yerleşke bugüne kadarki en büyük uluslararası otobüs konferansının düzenlenmesi için eşsiz bir fırsat sunmuş oluyor.

Busworld Akademi Direktörü Jan Deman, “2017 yılında gerçekleştirdiğimiz Busworld Avrupa ve Busworld Latin Amerika gibi iki başarılı ortak etkinlik sonrasında UITP ile işbirliğimizi devam ettirmekten dolayı mutluyuz. Bu durum daha çok ortak konferans ve seminerlere vesile olacak. Diğer olasılıkları da görüşüyoruz. Bu işbirliğinin olumlu sonuçlar vereceğine inanıyorum.” şeklinde konuştu.

2017’nin ilk konferansında üç günün sonunda toplam 500 kayıtlı katılımcı mevcuttu. Konferanslar 118 ülkeden 37 bin ziyaretçisi olan Busworld Avrupa Fuar ziyaretçilerinin katılımına açık. 2019 konferanslarına ise yüzlerce katılımcı da  şimdiden kayıt oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz