Mercedes-Benz Travego, filolarda yerini almaya devam ediyor

0
3207
Renault Trucks

Mercedes-Benz Türk A.Ş., şehirlerarası yolcu taşımacılığı ve turizm firmalarına otobüs teslimatları yapmaya devam ediyor. 

Muş Yolu’na Travego 15 SHD

Mercedes-Benz Türk bayisi Hassoy tarafından Muş Yolu Turizm’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Mazhar Özkan’a teslim edildi. Muş Yolu Turizm yetkilileri, filolarını Mercedes-Benz otobüsleri ile güçlendirmenin verdiği gururu dile getirdi. Travego otobüslerinin yolculara verdiği yüksek konfor ve sağladığı güven duygusu sektör tarafından takdir edilmeye devam ediyor. Teslimat sırasında, yetkililer kullanmakta oldukları Travego otobüslerden çok memnun olduklarını belirtip; Mercedes-Benz otobüslerinin düşük yakıt sarfiyatına ve yüksek ikinci el fiyatına vurgu yaptılar.

Şahika Turizm’in tercihi de Travego oldu

Mercedes-Benz Türk bayisi Bayraktar Kayseri tarafından Şahika Turizm’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Hacı Özer’e teslim edildi. Teslimat esnasında, Mercedes Benz otobüslerinin yüksek ve sarsılmayan kalitesinden söz edildi. Şahika Turizm yetkilileri filolarında bulunan Mercedes-Benz otobüslerden duydukları memnuniyeti dile getirirken, Mercedes-Benz Türk ile yapılan bu işbirliğinin verdiği ayrıcalık hissine ayrıca vurgu yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz