Mercedes-Benz hafif ticari araç kampanyaları

0
662
Mercedes-Benz-Vito-Tourer
Mercedes-Benz Vito Tourer

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla haziran ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle bir Vito’ya sahibi olunabiliyor. Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı araçlarından olan Vito’ya sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 150 bin TL kredi için, 36 ay vade ve yüzde 0,75 faiz avantajından faydalanabiliyorlar.

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde, 150 bin TL kredi için, 36 ay vade ve yüzde 0,75 faiz avantajından faydalanabiliyorlar.

Mercedes-Benz-Sprinter
Mercedes-Benz Sprinter

Used1 ikinci el araç alımlarında avantajlı fiyatlara ek olarak Mercedes-Benz Kasko’ya özel, yüzde 0,89 faiz oranı ve 1.816 TL’den başlayan aylık ödemelerle ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz