Mars Hava ve Deniz Kargo’ya ödül

0
2232
Mars Hava ve Deniz Kargo
Renault Trucks

Mars Hava ve Deniz Kargo, kurucu üyeleri arasında yer aldığı Uluslararası Network Kuruluşu WIN (Worldwide Independent Network) tarafından elde ettiği başarılarla bu yıl da üç ödüle layık görüldü. 

Uluslararası Network Kuruluşu WIN (Worldwide Independent Network) tarafından kuruluş faaliyetlerine aktif üyelerini dahil etmek ve aralarındaki iletişimi sağlayabilmek adına her yıl farklı ülkelerde üyelerinin katılımı ile düzenlenen ve bu yıl 13 – 18 Ocak 2019 tarihinde Hyatt Regency Hotel Dubai’de gerçekleşen yıllık Genel Kurul Toplantısı’nda Mars Hava ve Deniz Kargo, “İşbirliği Aktiviteleri” “Verimlilik” ve “Tüm Kategoriler” alanlarında toplamda üç ödülün sahibi oldu.

1999 yılında kurulan ve bugün 5 kıtada, 77 ülkede, 350 ofiste 8 bin 350 çalışan ile faaliyet göstererek dünya çapındaki ağ üzerinden hizmet veren WIN’in bu yılki Genel Kurul Toplantısı’na 53 ülkeden 58 acente katıldı. 2018 yılı lojistik sektörünün değerlendirmesinin yapıldığı ve sektördeki gelişmelerin konuşulduğu organizasyonda Mars Hava ve Deniz Kargo’yu Mars Hava ve Deniz Kargo CEO’su Selmin Kahraman ve Mars Hava ve Deniz Kargo Genel Müdür Yardımcısı Aydın Çevik temsil etti. Toplam ağ özelinde 26 ülke ile birebir görüşmeler sağlayan Mars Hava ve Deniz Kargo üst yönetimi, ayrıca Dubai’de yerleşik üç ayrı acente ile ofis ziyaretleri ve işbirlikleri hakkında görüşmeler yaptı.

Sahip olduğu IATA ve FIATA belgeleri ve WIN üyeliği ile dünyadaki tüm havayolu ve denizyolu firmalarıyla çalışan Mars Hava ve Deniz Kargo, konsolide, ekspres, kapıdan kapıya, refakatli taşıma, komple taşıma ve multi-modal taşıma hizmetlerini sunuyor. Uzakdoğu’daki ilk temsilciliğini Shanghai’da açan Mars Hava ve Deniz Kargo’nun, merkezi İstanbul’da olmak üzere, Guangzhou, Bursa, İzmir, Adana, Mersin, İskenderun, Adnan Menderes Havalimanı, Ankara Esenboğa, Adana Şakirpaşa Havalimanı ve İstanbul Atatürk Havalimanı’nda ofisleri bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz