MAN çekici teslimatları

0
2780
man_Yurtbay__2_
Yurtbay Seramik, bünyesine iki adet TGX 18.500 4x2 BLS XXL kabin MAN çekici kattı.

MAN, çekici teslimatlarına devam ediyor. Yurtiçinin yanı sıra yurtdışında 56 ülkeye ihraç yapan Türkiye seramik sektörünün en önemli firmalarından Yurtbay Seramik, bünyesine iki adet TGX 18.500 4×2 BLS XXL kabin MAN çekici kattı. Lojistik ve nakliyat alanında faaliyet gösteren Yücehan Nakliyat ise filosunu 1 adet TGX 18.470 4×2 BLS MAN çekici ile güçlendirdi.

Yurtbay Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve ülkemizin seramik sektöründeki öncü firmalarından biri olan Yurtbay Seramik, yıllık 25 milyon metrekare üretim kapasitesi ile iç pazarın yanı sıra 56 ülkeye ihracat yapıyor. Yurtbay Seramik, düzenlenen törenle iki adet TGX 18.500 4×2 BLS XXL kabin MAN çekici aldı.

man_Yurtbay__1_
Teslim törenine MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Koordinatörü Ataç Şeran, Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yurtbay ve Lokman Koçaslan Otomotiv Genel Müdürü Müjdat Aras katıldı.

Yurtbay Seramik olarak MAN markasına güveniyoruz

Teslim törenine MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Koordinatörü Ataç Şeran, Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yurtbay ve satışa katkıda bulunan Lokman Koçaslan Otomotiv Genel Müdürü Müjdat Aras katıldı. Törende konuşan Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yurtbay, MAN markasına duydukları güveni dile getirdi. Sağlamlık ve güvenilirliğin yanı sıra satış sonrası hizmetlerin ve yakıt tasarrufunun tercihlerinde etkili olduğunu kaydeden Zeki Yurtbay, bu konuda Alman teknolojisini güvendiklerini dile getirdi.

MAN olarak her aşamada müşteri odaklı çalışıyoruz

MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Koordinatörü Ataç Şeran marka olarak her aşamada müşteri odaklı çalıştıklarının altını çizerek, “Bu anlayışımız, araçlarımız üretilirken de satış sırasında satış sonrasında da geçerli. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Bu nedenle işbirliklerimiz uzun soluklu oluyor.” dedi.

man_Yucehan__1_
Yücehan Nakliyat, araç filosunu bir adet TGX 18.470 4×2 BLS MAN çekici ile güçlendirdi.

Yücehan Nakliyat filosuna bir adet MAN kattı

MAN markasının tercih eden bir diğer firma ise lojistik ve nakliyat sektörünün önemli firmalarından Yücehan Nakliyat oldu. Yücehan Nakliyat, araç filosunu bir adet TGX 18.470 4×2 BLS MAN çekici ile güçlendirdi. Teslim törenine MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Koordinatörü Ataç Şeran, Lokman Koçaslan Otomotiv Genel Müdürü Müjdat Aras ve Yücehan Nakliyat’tan Cihan Dalçın katıldı.

Törende konuşan MAN Kamyon Satış Koordinatörü Ataç Şeran, müşterilerini iş ortakları olarak gördüklerini ifade ederek, “MAN araçlar her zaman üstün performans ve yakıt tasarrufu ile öne çıkıyor. Ayrıca MAN olarak, tüketicilerin ihtiyaçlarını en doğru araçlarla karşılayıp, müşteri odaklı satış ve satış sonrası hizmetler ile yaşam boyu müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Bu da bizi tercih sebebi yapıyor.” diye konuştu.

man_Yucehan__2_
Teslim törenine MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Koordinatörü Ataç Şeran, Lokman Koçaslan Otomotiv Genel Müdürü Müjdat Aras ve Yücehan Nakliyat’tan Cihan Dalçın katıldı.

MAN olunca içimiz rahat oluyor

Yücehan Nakliyat’tan Cihan Dalçın ise konuşmasında MAN’ı tercih etmelerinde bir değil, birden fazla sebebin etkili olduğunu altını çizdi ve şunları söyledi: “MAN her şeyden önce bir Alman markası. Bu, sağlamlık, güvenilirlik ve üstün teknoloji demek. Ayrıca satış sonrası verilen destek ve hizmetlerde de çok iyiler. Dolayısıyla MAN olunca içimiz rahat oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here