Logitrans, yeni araçlarla büyümeye devam ediyor

0
113
logitrans_daf
Logitrans, filosunu Mertsan Motorlu Araçlar A.Ş.’den aldığı 30 araçlık sipariş ile genişletti.

Rusya, Avrupa ve Kazakistan başta olmak üzere Baltık ve B.D.T. ülkeleri ile Asya ve Doğu Avrupa’yı içine alan bölgenin önder ve öncü lojistik firması Logitrans, filosunu Mertsan Motorlu Araçlar A.Ş.’den aldığı 30 araçlık sipariş ile genişletirken, ilk 10 aracını yapılan törenle teslim aldı.

Temelleri 90’lı yıllarda atılan ve uluslararası lojistiğin Türkiye’deki önemli oyuncularından biri olan Logitrans, filosuna dahil ettiği DAF XF 480 SC model araçları özellikle verimliliği, etkin performansı, dayanıklılığı ve 3 yıl Full Garantili Altın Paketi sebebiyle tercih etti.

Taşımacılığın yanı sıra depolama, tedarik zinciri çözümleri ve e-ihracat hizmetleriyle 360 derece servis veren Logitrans, DAF araçlarını Mertsan Motorlu Araçlar‘ın yaygın servis ağı ve özellikle kendilerine yakın Şekerpınar bölgesinde yakın tarihte kurulacak Avrupa standartlarına uygun servis avantajından dolayı da seçti.

Tuzla’da Logitrans Lojistik A.Ş. garajında gerçekleşen teslimat törenine Logitrans Lojistik A.Ş. Operasyon Direktörü Gökhan Yurtyapan, Filo Yöneticisi Arif İnal, Finans Yöneticisi Metin Çiftçi ve Finans Uzmanı Gökhan Sünel ile Mertsan Motorlu Araçlar A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Karahasan, Bölge Müdürü Alper Ata ve Yedek Parça Müdürü Bülent Kistelli katıldı.

Uluslararası taşımacılıkta güvenli ve hızlı taşımanın öneminin Logitrans için ilk sırada olduğunu kaydeden Filo Yöneticisi Arif İnal, Mertsan ile uzun soluklu bir işbirliğinin yapılmış olmasından memnun olduğunu dile getirdi.

Avrupa, BDT Ülkeleri, Rusya ve sürekli genişleyen teslimat alanlarıyla, yeni araçların müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere bu hafta içinde yola çıkacağını belirten Operasyon Yöneticisi Gökhan Yurtyapan, özellikle yakıt tasarrufunun, güvenli yol tutuşun ve satış sonrası hizmetlerin lojistik çözümler sunan firmalar için büyük önem taşıdığını belirterek, DAF araçların satın alınmasında bu hususların etkili rol oynadığını ifade etti ve işbirlikçi yaklaşımından dolayı Mertsan Motorlu Araçlar AŞ.’ye teşekkürlerini sundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here