TEB Arval’den hafif ticari araç kiralama

0
399
TEB_Arval_Genel_Muduru_PhilippeChabert
TEB Arval Genel Müdürü Philippe Chabert

Uzun dönem araç kiralama ve filo yönetimi çözümleri ile fark yaratan TEB Arval, hafif ticari araç kiralama hizmetini sunmaya başladı.

Operasyonel araç kiralama ve filo yönetimi çözümleri sunan sektör öncülerinden TEB Arval; van, kamyonet ve pick-up sınıflarındaki hafif ticari araçların kiralanmasını mümkün kılan Karayolu Taşıma Yönetmeliği’nde yapılan yeni düzenleme ile birlikte kurumlara hafif ticari araç kiralama çözümü de sunmaya başladı. 

TEB Arval, aylık kira bedeline dahil olan periyodik bakım, lastik değişimi, yol yardım, hasar onarım, HGS, yakıt yönetimi hizmetleriyle, müşterilerinin operasyonel ihtiyaçlarına cevap vererek hem zaman tasarrufu hem de uzman bakış açısıyla filo yönetiminde kolaylık sunuyor.  

TEB_Arval_HafifTicariAracKiralama
TEB Arval, hafif ticari araç kiralama hizmetini sunmaya başladı.

TEB Arval Genel Müdürü Philippe Chabert konu ile ilgili olarak “Ticari araçların kiralanabilir olması ile birlikte işletmeler sermayelerini, araç satın almak yerine kendi işletmelerine yönlendirerek, çok daha etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekler. TEB Arval olarak biz de çeşitli marka ve modellerde bagaj, yük, yolcu kapasitesi ve kullanım ihtiyacına göre sunduğumuz kompakt, orta sınıf, büyük sınıf hafif ticari araçlar ile kurumları operasyonel kiralamanın rahatlığıyla buluşturuyoruz.” açıklamasında bulundu.

Hafif ticari araç kiralama hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler  https://www.tebarval.com.tr/tr/hafif-ticari-arac-kiralama adresini ziyaret edebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here