Lexus 6. kez üst üste Venedik Uluslararası Film Festivali’nde ünlülerle kırmızı halıda yer aldı

0
320
Ali_Haydar_Bozkurt_Salih_Bademci__Gokce_Bahadir__Burcu_Ozberk__Murat_Ertugrul__1_
Kırmızı halıda poz veren ünlü isimler arasında Türk oyuncular Gökçe Bahadır, Burcu Özberk ve Salih Bademci de vardı. Markanın Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Ali Haydar Bozkurt ve Lexus Operasyonlar Direktörü Murat Ertuğrul da Türkiye’den katılan ünlü isimlere seyahatlerinde eşlik etti.

Premium otomobil üreticisi Lexus, sanat dünyasıyla heyecan verici iş birliklerine devam ediyor. Altı yıldır üst üste Venedik Film Festivali’nin Resmi Araç Sponsoru olarak Lexus, her yıl olduğu gibi dünyaca ünlü isimleri ağırladı. 40 araçlık Lexus filosuyla katılım gösteren premium marka, yıldızları ve ünlü isimleri Venedik Lido’daki etkinlik alanına götürdü. Lexus’un Venedik Film Festivali’nde kullandığı araçlar UX, NX ve RX SUV modellerinin yanı sıra ES Sedan ve LC 500 Convertible spor modelleri oldu.

Dünya sinemasının önde gelen isimlerini, ünlülerini ve VIP’lerini ağırlayan Lexus, Brad Pitt, Julianne Moore, Regé-Jean Page, Rocio Morales, Catherine Deneuve ve Tessa Thompson gibi isimlerle bir araya geldi. Bu yıl Lexus ilk kez Türkiye’den de ünlü isimleri ağırladı. Kırmızı halıda poz veren ünlü isimler arasında Türk oyuncular Gökçe Bahadır, Burcu Özberk ve Salih Bademci de vardı. Markanın Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Ali Haydar Bozkurt ve Lexus Operasyonlar Direktörü Murat Ertuğrul da Türkiye’den katılan ünlü isimlere seyahatlerinde eşlik etti.

Aralıksız olarak festivale katkı sağlamaya devam eden Lexus, sinema ve otomobil dünyasındaki ortak değerlerin de altını çiziyor. Hem sinema dünyası hem de otomobil dünyası yolculuklar, zaman ve yeni deneyimlerden ilham alırken Lexus bu unsurların insanların ufkunu genişlettiğine inanıyor. Sinemanın unutulmaz anlar yaratmak için eşsiz bir ortam sağlaması gibi, Lexus da yenilikçi ve öncü ruhuyla heyecan yaratmayı amaçlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz