LeasePlan, hafif ticari taşıt kiralamayı başlattı

0
772
LeasePlan, yeni hafif ticari taşıt kampanyalarını açıkladı.

Sektörün önündeki 10 yıllık hafif ticari taşıt kiralama engelini kaldıran düzenlemelerin ardından dünyanın en büyük filo kiralama şirketlerinden biri olan LeasePlan, yeni hafif ticari taşıt kampanyalarını açıkladı. LeasePlan Türkiye kiralanacak hafif ticari taşıtlar için www.tıklakirala.com web sitesi üzerinden fiyatlarını çok hızlı bir şekilde müşterileriyle buluşturdu. LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay, “Hafif ticari taşıtların kiralanabilmesi ile artık küçük ve orta ölçekli işletmeler başta olmak üzere hiçbir şirket hafif ticari taşıt satın almak zorunda kalmayacak, bu sayede sermayelerini daha verimli şekilde kullanabilecekler. Tüm şirketleri avantajlı kiralama fırsatından ve ekonomik fiyatlardan yararlanmaya davet ediyoruz. Özellikle mart sonuna kadar sürecek olan vergi indirimleri ile çok daha avantajlı noktalara gelen fiyatların kaçırılmamasını tavsiye ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay

Merkezi Amsterdam’da bulunan ve 5 kıtada 32 ülkede 1.8 milyondan fazla aracın yönetimini yapan LeasePlan; van, kamyonet ve pick-up sınıflarındaki hafif ticari taşıtların kiralanmasına olanak tanıyan yeni karayolları yönetmeliğinin yıl başında yürürlüğe girmesinin hemen ardından kiralanabilir ticari taşıt seçeneklerini müşterilerin beğenisine sunmaya başladı. www.tiklakirala.com web sitesi üzerinden fiyatlarını yayınlayan öncü şirket LeasePlan, 36 ay ve senelik 10 bin km için aylık 2 bin 556 TL’ye Fiat Fiorino Pop, 2 bin 708 TL’ye Fiat Doblo Easy, 2 bin 658 TL’ye Ford Tourneo Courier Trend, 3 bin 432 TL’ye Volkswagen Caddy Trendline kiralama kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Kampanya seçeneklerinin ilerleyen günlerde artması ve hem uygun maliyet hem de iş koluna özel farklı hacim ve üstyapı imkanları sunan hafif ticari taşıtların, binek araç kullanıcısı şirketlerin de ilgisini çekmesi bekleniyor.

LeasePlan; van, kamyonet ve pick-up sınıflarındaki hafif ticari taşıtların kiralanmasına olanak tanıyan yeni karayolları yönetmeliğinin yıl başında yürürlüğe girmesinin hemen ardından kiralanabilir ticari taşıt seçeneklerini müşterilerin beğenisine sunmaya başladı.

LeasePlan Türkiye Genel Müdürü Türkay Oktay, konu ile ilgili olarak “Ticari taşıtların kiralanabilmesi ile artık özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler ticari taşıt satın almak zorunda kalmayacak, bu sayede sermayelerini daha verimli şekilde kullanabilecekler. Aynı zamanda operasyonel filo kiralamanın en büyük faydalarından birisi olan filo yönetimi ile kendi işlerine odaklanabilecekler. Dünyanın birçok ülkesinde ticari taşıt kiralama tecrübesine sahip bir şirket olarak özellikle KOBİ’ler başta olmak üzere tüm şirketleri bu avantajlı kiralama fırsatından ve ekonomik fiyatlardan yararlanmaya davet ediyoruz.” açıklamasında bulundu.    

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz