Krone, kullanıcılarını dinliyor

0
1527

Krone, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek son kullanıcılarını bir araya getirdi. Filoların garaj amirlerini İzmir Tire fabrikasında ağırlayan Krone Türkiye yetkilileri, Krone kullanıcılarının görüş ve önerilerini dinleme fırsatı buldu. Etkinlik sonrası katılımcıların görüşleri doğrultusunda yeni çözümler oluşturulacak.

Türkiye’de üretim, satış ve satış sonrası yapılanmasıyla dikkat çeken Avrupa’nın önde gelen treyler üreticilerinden Krone, kullanıcılarının da görüş ve önerilerini dinliyor. Bu amaçla Krone Türkiye’nin İzmir Tire’deki fabrikasında düzenlenen etkinlikte çeşitli filoların garaj amirleri misafir edildi. Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün’ün ev sahipliğinde ağırlanan Krone kullanıcıları, araçlarla ilgili görüş ve önerilerini dile getirme fırsatı buldu.

“Nasıl daha iyisini yapabiliriz?”

Krone’nin kullanıcılarının istek ve önerilerini önemseyen bir marka olduğunun vurgulandığı etkinlik boyunca Krone Türkiye Teknik ve Kalite Müdürü Alper Evcimen ve Krone Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Mehmet Dinçer katılımcılarla bire bir ilgilenerek “Nasıl daha iyisini yapabiliriz?” sorusuna cevap aradılar.

Katılımcılarla bir araya gelen Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün, “Biz treylerlerimizin sağlamlığına ve kalitesine çok güveniyoruz. Aynı zamanda kullanıcı dostu da bir markayız. Bu sebeple son kullanıcılarımızın neler istediklerini, neler talep ettiklerini de çok önemsiyoruz. Bu görüş ve önerilere göre pratik çözümler sunma gayreti içindeyiz. Filolarımızın garaj amirlerini burada ağırlamaktan sonsuz mutluluk duyuyorum.” dedi.

Sektörde ilk defa yapılıyor

Krone Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Mehmet Dinçer de “Krone Kullanıcılarını Dinliyor’ etkinliğimiz, sektörde ilk defa yapılan bir uygulama. Bizler, Krone markası olarak aracımızı en iyi bilenlerin, onunla en çok vakit geçirenlerin duygu ve düşüncelerini almak istedik. İlk defa kullanıcılarımız satış sonrası, teknik ve kalite bölümlerine görüş ve önerilerini doğrudan aktarma fırsatı buldular. Onların görüşleri doğrultusunda yeni çözümler oluşturmaya çalışacağız.” diye konuştu.

“Dinlendiğimizi hissettik”

Kendilerine sunulan bu fırsat için Krone’ye teşekkür eden katılımcılar da “Krone çatısı altında dinlendiğimizi, burada bize önem verildiğini hissettik.” ifadelerini kullandılar. Katılımcılar, ayrıca fabrika turu yapma ve yeni şasi üretim tesisini de gezme fırsatı buldular.

Kullanıcıların görüş ve önerileri üzerine yeni çözümler üzerinde çalıştıklarını dile getiren Krone yetkilileri, yakın zamanda bazı yeniliklerin hayata geçeceğinin de müjdesini verdiler. “Krone Kullanıcılarını Dinliyor” etkinliği yıl boyunca devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz