KRONE Coil Liner (Rulo Sac Taşıyıcı) ile güvenli taşımacılıkta 50 yıl

0
466
Krone Coil Liner
Bugün, Krone'nin ürün yelpazesi dört farklı temel tip Coil Liner’ı içeriyor.

KRONE, 1971’de Werlte tesisinde ticari araç üretiminin başlamasından sadece iki yıl sonra, 1973 yılında Frankfurt’ta düzenlenen IAA fuarında çelik rulo sacların güvenle taşınması için geliştirilen ürünü Coil Liner’ı tanıttı ve sektörde bir ilki gerçekleştirdi.

Yüksek tonajlı çelik ruloların otomotiv endüstrisi için taşınması, o zamanlar nakliyeciler için büyük bir sorun oluşturuyordu, çünkü çelik rulolar kaza, ani fren gibi durumlarda yuvarlanmaya başladığında durdurulamıyor ve hem kullanıcılar hem de çevre için önemli bir tehlike oluşturuyordu. 50 yıl önceki IAA prömiyeri oldukça başarılı oldu, Krone‘nin yeniliği nakliyecilerden ve yük sahipleri tarafından çok olumlu karşılandı ve çok sayıda sipariş alındı. Kısa bir süre sonra treyler üzerindeki rulo sac havuzu, ruloların taşınması için yasal bir gereklilik haline geldi.

Krone Coil Liner
Krone, 1973 yılında Frankfurt’ta düzenlenen IAA fuarında çelik rulo sacların güvenle taşınması için geliştirilen ürünü Coil Liner’ı tanıttı.

Bugün, Krone’nin ürün yelpazesi dört farklı temel tip Coil Liner’ı içeriyor: 30 tona kadar taşıma kapasitesi olan standart Coil Liner’ın, demiryolu taşıması için huckepack versiyonu da mevcut. Daha hafif olan, çapraz kirişli ve hafif tasarımlı Coil Liner Ultra ve 30 tona kadar taşıma kapasitesi olan ve ancak ölçüleri daha kısa olan Coil Liner Compact (Boş ağırlığı 5 tonun altındadır.) ve çapraz kiriş tasarımlı Mega Liner Coil. Coil Liner Compact üzerindeki Vario Coil System, her zaman güvenilir yük emniyeti sağlıyor. Kirişlerdeki sabitleme rayları yardımıyla rulo sac gövdesinin tüm uzunluğu boyunca istenen şekilde kullanılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz