Komatsu’dan kampanya

0
460
KOMATSU_JTB160_social
Komatsu, 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak “Bu Kampanya Her Yeri Kırıp Geçirecek” temalı bir kampanya başlattı.

Komatsu, 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak “Bu Kampanya Her Yeri Kırıp Geçirecek” temalı bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Komatsu’nun PC200-8 ve PC200LC-8 model ekskavatör alımlarında yüksek performans ve darbe enerjisi sağlayan JTHB 160 kırıcısı hediye edilecek.

Temsa İş Makinaları’nın 36 yıldır distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu, 31 Ağustos’a kadar geçerli olacak cazip bir kampanya başlattı. “Bu Kampanya Her Yeri Kırıp Geçirecek” sloganıyla hayata geçirilen kampanya kapsamında PC200-8 ve PC200LC-8 model ekskavatör satın alarak, Komatsu sağlamlığını, gücünü ve güvenliğini tercih edenler, JTHB 160 kırıcının da sahibi olacak.

Operatör ve çevresi için güvenlik ve emniyet özellikleri ön planda tutularak tasarlanan ekskavatörlerde, geri görüş kameraları, kabin üzerindeki yürüme alanlarında güvenlik bantları ve operatör dostu kısa levye bulunuyor. En son teknoloji ile donatılan ekskavatörlerin ROPS adı verilen ve devrilmelere, darbelere karşı korumalı olarak üretilen kabini operatörler için yüksek güvenlik sağlıyor.

Gelişmiş ve akümülatörsüz teknolojisinin yenilikçi yaklaşımı ve sade tasarımı ile büyük beğeni toplayan Komatsu JTHB Hidrolik Kırıcılar kırma uygulamalarında yüksek performans ve darbe enerjisi sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here