“Kolay Park” ile TEB Arval’den İstanbul’da park sorununa çözüm

0
300
tebarval-ispark
Kurumlara operasyonel araç kiralama ve filo yönetimi çözümleri sunan TEB Arval, firmalar ve sürücüleri için İstanbul’da park sorununu ortadan kaldırarak İSPARK’a ait park noktalarında temassız, hızlı ve konforlu park imkanı sunuyor.

TEB Arval, global Arval Beyond stratejisi doğrultusunda sürdürülebilir mobilite çözümlerine bir yenisini daha ekledi. “Kolay Park” hizmetiyle firmalar ve sürücüleri için İstanbul’da park sorununu ortadan kaldırarak İSPARK’a ait park noktalarında temassız, hızlı ve konforlu park imkanı sunuyor.

TEB Arval’in devreye aldığı “Kolay Park” çözümü sayesinde firmalar; gider yönetimi, idari iş yükünde azalma ve çalışan memnuniyeti gibi avantajlar elde ederken, zamandan tasarruf eden sürücüler ise sınırsız süre ve sayıda park imkanından kolay ve rahat bir şekilde yararlanabilecek.

Kolay Park hizmetinden yararlanan sürücüler, plaka tanıma sistemi tarafından bariyerlerin otomatik açılması sonrasında park yerini kullanmaya başlar. Yol üstü parklarda ise İSPARK personelinin plakayı sisteme girmesinin ardından park edilir ve sürücüler ödeme işlemine gerek kalmadan zaman kazanmış olurlar.

Firmalar ve sürücüler için büyük avantaj

Kolay Park” hizmeti sayesinde firmalar ve sürücüleri masraf süreçleri, onaylar, fiş ve dekontlarla uğraşmayacak. Firmalar ana işlerine odaklanırken, bu süreçleri onların yerine “Kolay Park” hizmeti ile TEB Arval üstlenecek. “Kolay Park” sayesinde sürücüler de otoparklarda ödeme yapmalarına gerek kalmadan, otopark fişleriyle uğraşmadan temassız, hızlı ve konforlu park imkanından hafta sonu da dahil her gün yararlanabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz