Kögel, dört kez Avrupa Şampiyonu olan Jochen Hahn ile sponsorluğunu uzattı

0
1292
Renault Trucks


Kögel, 2012 yılından bu yana FIA Avrupa Kamyon Yarışı Şampiyonası’nda Hahn Yarış Takımı ile birlikte çalışıyor. Yeni sezonla birlikte Kögel ve Hahn Yarış Takımı arasındaki başarılı ortaklık 2022 yılına kadar uzatıldı. Kögel, Hahn Yarış Takımı’na lojistik ihtiyaçları karşılamak ve tanıtım görevleri için tamamen takımın ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş iki adet swap body ve bir adet treyler tedarik ediyor. İki taraf arasındaki kontratın altı yıl daha uzatılması her iki tarafın da birbirlerine duyduğu güveni, sürekliliği ve güvenilirliği ortaya koyuyor.

Hahn Yarış Takımı’nın kullandığı swap body’ler Kögel’in ürün yelpazesinde yer almıyor ve özel olarak üretiliyor. Swap body’lerin biri hem servis ekibi için yedek parça deposu hem de ofis ve Jochen Hahn için dinlenme alanı olarak kullanılırken diğeri catering sektörü için taşımacılık ve saklama çözümleri hizmeti veriyor.

Dört kez Avrupa Şampiyonu olan Castrol Hahn Yarış takımı sürücüsü Jochen Hahn, yaptığı açıklamada “Eğer Kögel gibi güçlü bir ortağın dessteği olmasaydı başarımız bu kadar uzun sürmezdi. Kögel treylerler bütün takım için çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Yeni sezona iki yeni swap body ile başlamaktan dolayı çok mutluyuz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz