Fiat Professional yaz kampanyası devam ediyor

1
1847
Renault Trucks


Fiat Professional, ticari taşıt ürün yelpazesinde avantajlar sunan yaz kampanyasına devam ediyor. Temmuz ayında ticari taşıt sahibi olmak isteyenler için cazip fırsatlar sunan kampanya ile 36 bin TL’ye varan 0 faizli kredi olanağı sağlanıyor. Kampanya kapsamında, Fiat Doblo ve Fiorino’ya 5 bin TL peşinatla sahip olma olanağı da sunuluyor.

Fiat Professional, 2017 model bir ticari taşıt sahibi olmak isteyenlere temmuz ayında da avantaj sunmaya devam ediyor. Düzenlenen kampanya ile Fiat Professional; Doblo Cargo, Fiorino Cargo, Doblo Combi, Fiorino Combi ve Pratico modellerinden birini tercih etmek isteyenler, 5 yıl garantiyle birlikte 36 bin TL’ye kadar 20 ay vadeyle 0 faizli kredi olanağından faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında Doblo ya da Fiorino modellerinden birini tercih edecek müşterilere 5 bin TL peşinatla araç sahibi olma imkanı sunuluyor.

Fiat Professional’in temmuz kampanyasında, Fiat Ducato modellerinde de avantajlı ödeme seçenekleri bulunuyor. Fiat Ducato Van, Ducato Minibüs ve Ducato Kamyonet modelleri, temmuz ayında 60 bin TL’ye 36 aya varan vade ve 1.15 faizli kredi fırsatıyla satışa sunuluyor. Kampanyada, Ducato modellerine 3 bin TL’ye varan nakit indirim desteği de sağlanıyor. Ayrıca, okullar açılmadan 20+1’e varan yolcu taşıma sığasına sahip yeni bir Ducato minibüs almayı düşünenlere yaklaşık 2 bin TL değerindekiokul paketi” de hediye ediliyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz