Kögel, Comtrans 2017’ye katılıyor

0
990
Renault Trucks

Rusya’daki en büyük treyler ithalatçılarından biri olan Kögel, Moskova’da düzenlenecek Comtrans Fuarı’nda forwarding ve inşaat sektörlerine yönelik ürünlerini sergileyecek. Kögel Cargo, sağlamlığı, kalitesi ve güvenilirliği ile uzun yıllardır Rusya ve Doğu Avrupa’da tercih edilen bir treyler. Kögel, aynı zamanda Rusya pazarı için yeni olan ürünleri KTA Kögel treyler dingilini ve Kögel damper treyleri de tanıtacak.

Kögel Cargo

Kögel’in Doğu Avrupa’daki ülke içi taşımaları için en çok satan ürünü olan Kögel Cargo, sağlamlığının ve geniş standart ve istek üzerine elde edilen özelliklerinin yanı sıra üretim kalitesi, esnekliği ve düşük bakım maliyetleriyle dikkat çekiyor.

Kögel üç dingilli damper treyler

Comtrans Fuarı’nda sergilenecek 27 m³ yükleme hacmine sahip üç dingilli damper treylerin tabanı 5 mm kalınlığında ve hidrolik arka kapağı ise 4 mm kalınlığında sağlamlaştırılmış Hardox 450 çeliğinden, yan duvarları da yüksek mukavemetli 4 mm kalınlığındaki S700 çeliğinden üretiliyor. Bu damper ile her türlü harfiyat atığı, çakıl ve her tür agrega taşınabiliyor.

KTA Kögel treyler dingili

KTA Kögel treyler dingili, Kögel Cargo, Kögel Lightplus, Kögel Cool – PurFerro quality ve Kögel Box ürün yelpazelerinin yanı sıra birçok şasi için standart olarak sunuluyor. Bu düşük bakım gerektiren dingil, tüm Kögel treylerlerde kullanılabiliyor. Yumuşak kauçuk yatak ve çelik yaydan oluşan çift süspansiyon kavramı sürüş özelliklerini iyileştiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz