Karsan’dan Malatya’ya 13 adet Atak

0
2229

Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan yerli üretici Karsan, Sanayi ve Malpazarı Minibüs Hatları Dönüşümü projesi kapsamında Malatya’ya 13 adet Karsan Atak teslimatı gerçekleştirdi.

Kuruluşunun 50’nci yılını geride bırakan ve Bursa’da yer alan iki fabrikasında modern toplu taşıma ve ticari taşıt üretimi gerçekleştiren Karsan, Sanayi ve Malpazarı Minibüs Hatları Dönüşümü projesi kapsamında Malatya’ya 13 adet Karsan Atak teslimatı gerçekleştirdi. Malatya Büyükşehir Belediyesi karşısında düzenlenen Mal Pazarı ve Sanayi hattındaki minibüslerin otobüse dönüşümü anahtar teslim törenine Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Motaş Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı, Malatya Minibüsçüler Odası Başkanı Mesut İnce ve Karsan Satış Müdürü Kaan Erkırtay katıldı.

Sektörün dinamiklerini değiştirdi

Karsan markalı toplu taşıma ailesinin sekiz metrelik üyesi Atak’ın 60 kişilik yolcu sığası, engelli erişimine uygun alçak tabanlı yapısı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru ve bağımsız ön süspansiyonu ile ön plana çıktığını kaydeden Karsan yetkilileri, yolcuların da büyük beğenisini toplayan ve son teknoloji donanımları içeren Karsan Atak’ın rakiplerinden ayrıştığı özellikleriyle sektördeki dinamikleri kısa sürede değiştirdiğini dile getirdiler.

Karsan markalı toplu taşıma ailesinin sekiz metrelik üyesi Atak’ın 60 kişilik yolcu sığası, engelli erişimine uygun alçak tabanlı yapısı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru ve bağımsız ön süspansiyonu ile ön plana çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz