Karsan’dan Balıkesir’e 32 adet Jest daha

0
2414

Karsan, yerel yönetimlerle yaptığı anlaşmalara bir yenisini daha ekledi. Son olarak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’yle Ayşebacı minibüs hattına 32 adet Jest minibüs teslimatı için anlaşan Karsan, Balıkesir’e bugüne kadar 220 Jest ve 153 Atak teslim etti.

Karsan, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’yle Ayşebacı minibüs hattına 32 adet daha Jest teslimatı için yeni bir anlaşma imzaladı.

Çağın hareketlilik ihtiyaçlarına uygun, modern toplu taşıma ve ticari taşıt üretimi gerçekleştirdiklerini ve Bursa’da yer alan iki fabrikada ‘Sınırsız Ulaştırma Çözümleri’ vizyonuyla üretimi sürdürdüklerini dile getiren Karsan Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu, “Yerleşim yerlerinin nüfusuna ve coğrafi yapısına uyum sağlayabilen, inovatif, sürdürülebilir ve tüketicileri mutlu edecek çözümler üretiyoruz. Karsan olarak 6 metreden 18 metreye kadar kentiçi toplu taşımada kullanılabilecek, alçak tabanlı engelli erişimine uygun araçları üretebilen tek firmayız. Modern bir tasarıma, alçak tabanlı ve engelli yolcu erişimine sahip, düşük yakıt tüketimi ve düşük bakım maliyetleriyle dikkat  çeken ve hali hazırda hizmet veren Jest minibüslerimizin 32 tanesini daha Balıkesir halkının kullanımına sunacağımız için son derece mutluyuz.” değerlendirmesini yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz