Kaptan Turizm’e Mercedes-Benz Sprinter

0
2166

İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde personel taşımacılığı alanında faaliyet gösteren İstanbul merkezli Kaptan Turizm, tercihini yine Mercedes-Benz’den yana kullandı ve Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman Otomotiv aracılığı ile filosuna 23 adet Sprinter ekledi.

Kaptan Turizm, 23 adet Sprinter’i Koluman Otomotiv’in Sancaktepe yerleşkesinde gerçekleşen törenle teslim aldı. Şirketin, gerçekleştirilen teslimatla birlikte filosundaki araç sayısı 250 adede yükseldi.

Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo Satış Koordinatörü Bora Solmaz, Koluman Motorlu Araçlar Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Direktörü Ali Saltık, Koluman Motorlu Araçlar İstanbul Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serhat Karakale, Koluman Motorlu Araçlar İstanbul Hafif Ticari Araçlar Filo Satış Müdürü Suat Sönmez, Kaptan Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Diri ve Kaptan Turizm Genel Müdürü Barış Diri katıldı.

Kaptan Turizm Genel Müdürü Başar Diri, törende yaptığı konuşmada vermiş oldukları kaliteli hizmetten dolayı Mercedes-Benz Türk’e, bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman Otomotiv’e ve sağlamış olduğu destek ve kredi olanakları için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz