IVECO’ya yeni Marka Başkanı

0
10752
Thomas-HILSE_IVECO-Brand-President
IVECO, Thomas Hilse’nin IVECO Marka Başkanı olarak atandığını duyurdu.

IVECO, Thomas Hilse’nin IVECO Marka Başkanı olarak atandığını duyurdu. 1 Kasım tarihinden geçerli olmak üzere Thomas Hilse, bu rolde marka konumunu güçlendirme ve dünya pazarlarındaki varlığını genişletme göreviyle IVECO markası için küresel ürün yönetimi, satış, pazarlama ve bayi ağı gelişiminden sorumlu olacak. Kendisi İtalya Torino’da bulunacak.

CNH Industrial Ticari ve Özel Araçlar Başkanı Gerrit Marx, şu yorumu yaptı: “Thomas’a organizasyonumuza hoşgeldin demekten dolayı çok mutluyuz. Bize Daily hafif ticari taşıt serimizi ve yeni IVECO S-WAY ağır hizmet kamyonu ile IVECO Way serisini yeni tanıttığımız ve dijitalleşme ve hizmet sunumumuzda önemli gelişmeler sağladığımız tarihimizin önemli bir atılım döneminde katıldı. Thomas’ın beraberinde getirdiği ticari taşıtlar işindeki güçlü geçmiş performansı ve geniş uluslararası yönetim deneyimi, IVECO markasının dünya çapında gelecekte elde edeceği başarıya giden yolda oldukça değerli.

Thomas-HILSE-IVECO-Brand-President_2
IVECO Marka Başkanı Thomas Hilse

Thomas Hilse; Avrupa, NAFTA, Latin Amerika ve Güneydoğu Asya’da farklı markalar için kamyon, otobüs ve ticari taşıtlar endüstrisinde çok sayıda uluslararası yönetim konumunda kazanılmış 22 yıllık bir deneyime sahip. Görevleri satış ve iş geliştirmeden müşteri hizmetleri ve ürün planlamaya kadar CEO konumu da dahil iş ortamının tüm yönlerini kapsıyor. Makine mühendisliği ve iş idaresi okuyan Thomas Hilse, uluslararası ilişkilerde master derecesine sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here