IVECO’dan İzmit Belediyesi’ne büyük teslimat

0
1469
Eurocargo-izmit
IVECO, 58 adet hizmet aracını törenle İzmit Belediyesi’ne teslim etti.

IVECO, 58 adet hizmet aracını törenle İzmit Belediyesi’ne teslim etti.

İzmit Belediyesi tarafından satın alınan hizmet araçlarının tanıtımı ve projelerin toplu açılış töreni Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve IVECO yetkililerinin katılımıyla İnterteks Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştirildi.

IVECO-PlaketBelediyeBaskani
IVECO Türkiye adına Hafif ve Orta Ticari Araç Satış Müdürü Erkan Erşin ve Bölge Satış Müdürü Çağatay Akyol, İzmit Belediye Başkanı’na günün anısına bir plaket takdim ettiler.

İzmit Belediyesi’ne 7 adet Eurocargo 180E32K çöp kamyonu, 7 adet Eurocargo 100E19K çöp kamyonu, 7 adet Eurocargo 180E32 arazöz, 3 adet Eurocargo 100E19K arazöz, 3 adet Eurocargo 100E19 vakumlu yol süpürme aracı, 1 adet Eurocargo 100E 19 sepetli platform, 12 adet Eurocargo 150E21K çöp kamyonu, 5 adet Daily 70C16 çöp kamyonu, 4 adet Eurocargo 180E32K vinçli çöp kamyonu, 9 adet de açık kasalı Daily olmak üzere toplam 58 adet IVECO araç teslim edildi.

Daily-AtikToplama
IVECO Daily 70C16 çöp kamyonu

Törende ilk konuşmayı yapan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, şunları söyledi: “Kendi makam aracını kullanan ve benzin dahil tüm ihtiyaçlarını cebinden yapan bir belediye başkanı olarak makam aracı değil, hizmet aracı alalım dedik. Hizmet edebilmesi için kiralanan ama ciddi meblağlar ödenen bütün araçlarımızın tümünü satın almaya karar verdik, bu şekilde her ay 1 milyon Türk Lirası bir tasarrufu başlatmış olduk. Bugün belediyemizin artık çok güçlü bir araç filosu oldu.

Eurocargo-Cop
IVECO Eurocargo 180E32K çöp kamyonu

IVECO Türkiye adına Hafif ve Orta Ticari Araç Satış Müdürü Erkan Erşin ve Bölge Satış Müdürü Çağatay Akyol, İzmit Belediye Başkanı’na günün anısına bir plaket takdim ettiler. Erkan Erşin, IVECO markası ile ilgili bilgileri aktardıktan sonra şunları söyledi: ”Bugün burda çeşitli görevler için kullanılacak 58 adet aracın teslimatını gerçekleştirmekten son derece memnuniyet duyuyoruz. Teslim edilen araçların her biri bulundukları segmentde üstün ürün özelliklerine sahip. İzmit Belediyesi’nin bugün teslim edilen araçlardan memnun kalacaklarına eminiz ve kendilerini satış sonrası hizmetlerde de yalnız bırakmayacağımız sözünü veriyorum. Bu işbirliğinin her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyor, herkese en derin saygılarım sunuyorum.

iveco-HafifOrtaUrunMuduru-SuhaYilmaz
IVECO Daily ve Eurocargo’dan Sorumlu Ürün Müdürü Suha Yılmaz

Törende bulunan IVECO Daily ve Eurocargo’dan Sorumlu Ürün Müdürü Suha Yılmaz da yetkililere ürünler ile ilgili detaylı bilgiler aktardı.

Program İzmit Belediyesi tarafından satın alınan araçların tören alanından geçişi ile sona erdi.

IVECO-DroneGoruntu
İzmit Belediyesi tarafından satın alınan hizmet araçlarının tanıtımı ve projelerin toplu açılış töreni İnterteks Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here