IVECO’dan İzmir’de yeni Daily teslimatları

0
1514
iveco-MUS_2724
IVECO İzmir yetkili satıcısı Meyeks 12 adet Daily’yi teslim etti.
Renault Trucks

Lojistik sektörünün önde gelen firmalarından Horoz Lojistik’in taşımacılığını yapan Bediroğlu Lojistik firmasına MEYEKS Motorlu Araçlar tarafından kamyon ve kamyonet olmak üzere 12 adet Daily satışı gerçekleştirildi. İzmir Horoz ve Bediroğlu Lojistik firmasına ait depoda gerçekleşen törende araçlar, Bediroğlu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gökhan Bedir’e teslim edildi. Teslimat töreni sonrası araçlarını teslim alan Bedir, IVECO’dan memnun olduklarını, dolayısı ile tercihlerini yine IVECO’dan yana kullandıklarını ve yeni projelerle alımların devam edeceğini ifade etti

iveco-MUS_2717
MEYEKS ortakları Fatih Cömert ve İsa Tokmak tarafından günün anısına Hasan Gökhan Bedir’e bir plaket takdim edildi.

Törende konuşan Meyeks Satış Müdürü Erdal Demir ise ”Araçlarımızın performansından son derece memnun olan firma yetkilileri ve çalışanları IVECO ve Meyeks ile iş ortaklıklarının uzun yıllar devam edeceğini dile getirmiş olup bu bize mutluluk vermiştir. Biz de markamızı ve bizleri tercih ettikleri için firma yetkilileri ve çalışanlarına teşekkür eder, araçlarını iyi günlerde kullanmalarını temenni ederiz.” dedi.

Daha sonra MEYEKS ortakları Fatih Cömert ve İsa Tokmak tarafından günün anısına Hasan Gökhan Bedir’e bir plaket takdim edildi.

iveco-MUS_2760
İzmir Horoz ve Bediroğlu Lojistik firmasına ait depoda gerçekleşen törende araçlar, Bediroğlu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gökhan Bedir’e teslim edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz