IVECO’dan Hüner’e 10 adet S-WAY çekici

0
2090
IVECO-Huner

IVECO’nun İstanbul yetkili satıcılarından Istanbul Fiat Otomotiv satışını gerçekleştirdiği 10 adet S-WAY AS440S48 T/P çekicileri Hüner Uluslararası Taşımacılık firmasına teslim etti.

Mevcut salgın şartlarından dolayı gerek Istanbul Fiat yetkilileri olsun gerekse Hüner yetkilileri olsun teslim sırasında tüm yetkililer “sosyal mesafe” kurallarına uyarak bir araya gelmemeye özen göstererek örnek davranış sergilediler.

Teslimat törenine Hüner adına İbrahim Hüner, Arda Hüner ve Hüseyin Hüner, IVECO adına ise Ağır Vasıta Bölge Satış Müdürü Yusuf Pekel, Istanbul Fiat Genel Müdürü Hikmet Yılgör ve İstanbul Fiat Ağır Vasıta Satış Müdürü Alper Akbay katıldı. Hüner yetkilileri S-WAY’in yeni kabini, sessizliği ve ozellikle kabin genisliği konusundaki memnuniyetlerini ifade ettiler.

IVECO-HunerGrup
Teslimat törenine Hüner adına İbrahim Hüner, Arda Hüner ve Hüseyin Hüner, IVECO adına ise Ağır Vasıta Bölge Satış Müdürü Yusuf Pekel, Istanbul Fiat Genel Müdürü Hikmet Yılgör ve İstanbul Fiat Ağır Vasıta Satış Müdürü Alper Akbay katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz