IVECO’dan EVONA’ya 6 adet X-WAY

0
1322
iveco-xway-01
IVECO yetkili satıcısı Genpar, satışını gerçekleştirdiği X-WAY inşaat çekicilerinin 6 adedini teslim etti.
Renault Trucks

IVECO’nun İstanbul yetkili satıcılarından Genpar Otomotiv, satışını gerçekleştirdiği 6 adet X-WAY AT440X46T/P retarderli, PTOlu off-road çekiciyi EVONA Yapı Sanayi ve Ticaret firmasına törenle teslim etti.

Teslimat Genpar Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Ayaz ve Satış Müdürü Bahri Üçüncü tarafından EVONA firma sahibi Akif Şahin’e yapıldı.

Genpar Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Ayaz, araç teslimi sırasında şunları söyledi: “EVONA ile epeydir görüşüyorduk, bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyorum, kendilerine satış sonrasında da en iyi hizmeti vereceğiz.”

Genpar Satış Müdürü Bahri Üçüncü ise şunları söyledi: “X-WAY’in IVECO ürün gamına eklenmesi ile IVECO off-road ağır vasıta segmentinde hafif ‘off-road’dan ağır ‘off-road’a kadar çok geniş bir ürün gamına sahip hale geldi. X-WAY hafriyatçılar için ideal bir ürün, zaten X-WAY satışlarımızın yüzde 90’ının hafriyatçılara yönelik olmasını bekliyoruz. Özellikle hafriyatda müşteri “on road” çekici tercih ediyordu, ancak bu araçlar yükleme ve boşaltma sahalarına girdiğinde sorunlar yaşanıyordu. Şimdi X-WAY çekici, hem çelik tampon ve kalın şasisi ile bir ‘off road’ kadar sağlam hem de uzun yolda bir ‘on-road’ çekici konforuna sahip. X-WAY’ler diğer IVECO kamyonlarında olduğu gibi rejenarasyon gerektirmeyen SCR sistemine sahipler.

iveco-xway-02
EVONA firma sahibi Akif Şahin’e günün anısına bir plaket takdim edildi.

EVONA firma sahibi Akif Şahin de konuşması sırasında kendilerinin EVONA markası ile çeşitli inşaat projelerinin olduğunu ve satın aldıkları X-WAY çekicilerin Istanbul içindeki hafriyat işleri için en uygun araç olduğunu ifade etti.

Daha sonra İlhami Ayaz ve Bahri Üçüncü tarafından Akif Şahin’e günün anısına bir plaket takdim edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz