IVECO, K. Koray Kurşunoğlu’nu Hızla Büyüyen Asya, Ortadoğu & Afrika Başkanı olarak atadı

0
492
Koray-Kursunoglu-02
K. Koray Kurşunoğlu

K. Koray Kurşunoğlu, IVECO’nun Hızla Büyüyen Asya, Ortadoğu & Afrika (AMEA) Pazarları’nın Başkanı oldu. Bu yeni rol, ana şirket CNH Industrial’in yeni organizasyonel yapısının oluşturulmasıyla yaratıldı. Bu yeni organizasyonun amacı daha müşteri odaklı, daha girişimci, daha yalın, daha çevik ve daha yenilikçi olmak.

Koray Kurşunoğlu, Asya Pasifik bölgesinde kazandığı büyük deneyimi yeni görevine taşıyor. 2014 yılından bu yana IVECO’nun Güney Doğu Asya, Pakistan & Japonya İş Direktörü olarak görev yapan Koray Kurşunoğlu, bu görevinden önce Türkiye’de IVECO’nun hafif, orta ve ağır ticari taşıtlardan sorumlu Satış ve Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcılığı’nı yürütmüştü.

Koray-Kursunoglu-01
K. Koray Kurşunoğlu, IVECO’nun Hızla Büyüyen Asya, Ortadoğu & Afrika (AMEA) Pazarları’nın Başkanı oldu.

CNH Industrial’e 2007 yılında IVECO İş Geliştirme ve Yeni Pazarlar işlevi kapsamında katılan Koray Kurşunoğlu, satış ve pazarlama alanında büyük deneyim kazandı ve ilerleyen yıllarda Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerindeki operasyonlar için satış ve satış sonrası alanlarında giderek artan sorumluluklar üstlendi.

Koray Kurşunoğlu, yeni göreviyle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bölgede IVECO markasının varlığını güçlendirmek için mücadele etmeyi ve bu son derece dinamik pazarlarda ticari taşıt işimizi büyütmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here