IVECO Eurocargo ile sorunsuz 1,200,000 km

0
34
iveco-Eurocargo
IVECO Eurocargo, 1,200,000 km’yi motor kapağı açılmadan tamamladı.

IVECO Eurocargo, 1,200,000 km’yi motor kapağı açılmadan tamamladı.

Antalya’da bölgesel ve şehirlerarası taşımacılık yapan Eurocargo sahibi Mustafa Bolat, 1,200,000 km’ye motor kapağını açmadan sorunsuz bir şekilde ulaştığını belirterek, şunları söyledi: “Ben aracımı 2015 yılında satın aldım. Antalya civarı çalışıyorum ve serbest taşımacılık yapıyorum, ancak haftada 3 kere Istanbul’a yük götürüyorum. Aracımın yakıtından memnunum, kabini konforlu, uzun yolda yormuyor. Bakımlarımı düzenli olarak IVECO Antalya yetkili servisi SAMKO’da yaptırdım.

Mustafa Bolat, şöyle devam etti: ”Aracımın azami yüklü ağırlığı 16 ton, kamyon romork olarak kullandığım zaman toleransı ile azami yüklü ağırlığı 34 tona çıkıyor.”

EUROCARGO-MUSTERI-DENEYIMI-
Antalya’da bölgesel ve şehirlerarası taşımacılık yapan Eurocargo sahibi Mustafa Bolat, 1,200,000 km’ye motor kapağını açmadan sorunsuz bir şekilde ulaştığını dile getirdi.

Sibop ayarı ve yağ değişimleri gibi rutin bakımlar haricinde dokunulmamış olmasına rağmen motorun sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ettiğini belirten Bolat, bunu sağlamlığın yanı sıra yetkili servis bakımına da bağlıyor.

Avrupa’da orta segmentin lideri olan Eurocargo, Türkiye’de 10, 12, 15, 16 ve 18 ton azami yüklü ağırlığa sahip seçenekler ile sunuluyor. Eurocargo modeli her türlü misyona göre yapılandırılabiliyor. Uzun ömürlü IVECO Tector motorlara sahip olan Eurocargo’larda performansı artıran düşük vizkositeli motor yağı kullanılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here