IVECO BUS, DNA Paris Tasarım Ödülleri 2021’i aldı

0
293
IVECO-BUS-received-the-DNA-Paris-Design-Awards-2021_
IVECO BUS, tam elektrikli şehiriçi otobüsünün yeni ön yüzü için DNA komitesinden "Ürün Tasarımı - Araç, Taşımacılık ve Aksesuvarlar" kategorisinde 2021 DNA Paris Tasarım Ödülleri'ni aldı.

IVECO BUS, tam elektrikli şehiriçi otobüsünün yeni ön yüzü için DNA komitesinden “Ürün Tasarımı – Araç, Taşımacılık ve Aksesuvarlar” kategorisinde 2021 DNA Paris Tasarım Ödülleri‘ni aldı. IVECO E-Way by HEULIEZ, tasarım açısından markanın engin deneyiminin ve uzmanlığının altını çiziyor.

E-Way tam elektrikli şehiriçi otobüsü, kendini tasarımda gerçek mükemmelliğe adamış tasarımcılar, editörler ve yaratıcılardan oluşan DNA jürisi tarafından ödüllendirildi. Jüri üyelerinin misyonları, mimarlık, iç mekan, peyzaj, ürün ve grafik tasarım alanlarında dünyanın her yerinden taze ve yaratıcı tasarımları keşfetmek ve kutlamak.

E-Way tasarımı, Lyon merkezli endüstriyel tasarım ekibi tarafından geliştirildi.

Aşağıdaki anahtar kelimelerden ilham alındı:

Dinamizm

Yarının şehirleri akıllı olacak. E-Way‘in yeni ön yüzü, zamana uygun olarak, kentsel çevreye uyarlanmış çağdaş ve modern bir kimlik kazandıran kesintisiz yüzeylere sahip bir tasarım sunuyor.

Güven

E-Way‘in yeni ön yüzü, istikrarlı ve akılcı hatlardan oluşuyor ve gönül rahatlığıyla yeni bir temas sunuyor. Pürüzsüz görünüm, geniş düz yüzeyler ve merkezi aydınlatma elemanları, elektrik tahrikli araçların gelişini mükemmel bir şekilde ifade ediyor.

Özelleştirme

IVECO BUS‘ın her bir şehir için belirli bir kimlik yaratma arzularına uyarlanmış bir özelleştirme portföyü sunarak her şehrin kültürel mirasına katkıda bulunmak için güçlü bir arzusu bulunuyor. Orantılar ve renkler açısından tutarlı veya sade veya renkli kombinasyonlar sunulabiliyor.

E-Way, dinamizm, güven ve kişiselleştirmenin bir sentezi olup, şehir sakinlerinin her gün yaşamını iyileştiriyor.

Ekim 2019’da Brüksel’deki Busworld fuarında yüzde 100 elektrikli midibüs sürümünün ön gösteriminde tanıtılan bu ön yüz artık E-Way serisinin tüm modellerinde mevcut.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here