IVECO, Batı Afrika’daki konumunu güçlendiriyor

1
1347

IVECO, tüm ticari taşıt yelpazesine satış ve satış sonrası hizmetler sağlayan Premium Group ortaklığıyla Batı Afrika pazarındaki konumunu güçlendiriyor.

Premium Group, IVECO’nun Fildişi Sahilleri Cumhuriyeti’nin finansal başkenti olan 1.7 milyon nüfuslu Abidjan’a tedarik edeceği 105 adet atık toplama aracına hizmet verecek.

IVECO’nun Batı Afrika’daki ortağı Faslı Premium Group, IVECO’nun Fildişi sahilleri ile imzaladığı 105 araçlık önemli tedarik anlaşmasına destek sağlayacak. 30 adet Daily, 21 adet Eurocargo ve 54 adet Trakker’dan oluşan araçlar, toplam 1.7 milyonluk nüfusa sahip Abidjan kentinin ve yakın çevresinin atık toplama işlerinde kullanılacak.

Bu önemli tedarik anlaşmasıyla birlikte marka, Fildişi yönetiminin finansal başkentin çevresel ve sağlık şartlarının iyileştirilmesi için kalıcı bir çözüm bulma amacına katkıda bulunacak.

Faslı Premium Group ortaklığı ile IVECO, etkin satış ve satış sonrası destekle Batı Afrika pazarlarındaki taşımacılık işine olan bağlılığını güçlendiriyor. Premium Group, Burkina Faso, Fildişi Sahilleri, Mali, Kamerun, Senegal ve Togo’daki yerel tesisleri ile markanın müşterilerine hizmet verecek. Kamerun, Senegal ve Togo’daki tesisler ile Orta Afrika Cumhuriyeti, Çad, Nijer, Gine ve Benin’e de hizmet sunulacak.

IVECO Marka Başkanı Pierre Lahutte, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Batı Afrika pazarları bizim için çok önemli. Fildişi Sahilleri ile imzaladığımız bu tedarik anlaşması, büyük işletmelerin IVECO araçlarının kalitesine ve müşterilerine sunduğu hizmete olan güvenlerinin bir kanıtıdır. Premium Group ile yeni ortaklığımız, bize müşterilerimizin ihtiyaçları olan kaliteli desteği onlara sunmamızı ve sonuçta araçlarımızın verimlilik ve performansından tam anlamıyla faydalanmalarını ve düşük Toplam Sahiplik Maliyeti’nin keyfini sürmelerini sağlayacak.” dedi.

IVECO’nun hafif ticari taşıtlardan ASTRA markası da dahil olmak üzere ağır hizmet kamyonlarına kadar tüm yelpazesini temsil eden Premium Group, ayrıca IVECO’nun OK Trucks ikinci el markasıyla IVECO tarafından garanti verilen ve sertifikalanan ikinci el araçları da satacak.

1949 yılında kurulan Premium Group, IVECO müşterilerine uzun tarihi boyunca inşaat, madencilik, sanayi ve tarım sektörlerinde donanımlar ve araçlar konusunda elde ettiği zengin deneyimi yansıtacak. Müşterilerine sunduğu hizmet kalitesi, satış ve satış sonrası süreçler için aldığı ISO 9001 kalite sertifikasıyla da onaylanmış durumda.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz