ITT Lojistik yine Renault Trucks’ı seçti

0
31048
Renault-Trucks_ITT-Lojistik_Teslimat_Gorseller-1
Teslimat törenine ITT Lojistik Kurucu Başkanı Tekin Öztanık, Genel Müdürü Didem Öztanık, Renault Trucks Türkiye Başkanı Sebastien Delepine, Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Renault Trucks Türkiye Bölge Satış Müdürü Arda Girgin, Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Genel Müdürü Mesut Süzer, Orhanlı Müdürü Tayfun Karahasan'ın yanı sıra Renault Trucks Finansal Hizmetler (RTFS) adına Ercan Bayar ve Çağrı Ayduğan da katıldı.

ADR’li taşımacılığa yatırımlarını sürdüren ITT Lojistik, filosunu Renault Trucks ile güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak 2018 yılında 21 adet Renault Trucks T460 çekici alımı yapan ITT Lojistik, filosunu tek markalı hale getirmek için yatırımlarını sürdürüyor.

Çoğunlukla yurtiçi olmak üzere tehlikeli madde ve kimyasal ağırlıklı likit taşımacılığı yapan ITT Lojistik, tamamı ADR’li olan filosuna 15 adet T460 4×2 çekici ilave etti. Yeni alımla ITT filosunda yer alan toplam çekici sayısı 66 adede, Renault Trucks marka çekici sayısı ise 51 adede yükseldi.

Renault-Trucks_ITT-Lojistik_Teslimat_Gorseller-6
ITT Lojistik, tamamı ADR’li olan filosuna 15 adet T460 4×2 çekici ilave etti.

Renault Trucks Koçaslanlar Orhanlı şubesinde yeni araçların teslim edildiği törene ITT Lojistik Kurucu Başkanı Tekin Öztanık, Genel Müdürü Didem Öztanık, Renault Trucks Türkiye Başkanı Sebastien Delepine, Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Renault Trucks Türkiye Bölge Satış Müdürü Arda Girgin, Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Genel Müdürü Mesut Süzer, Orhanlı Müdürü Tayfun Karahasan’ın yanı sıra Renault Trucks Finansal Hizmetler (RTFS) adına Ercan Bayar ve Çağrı Ayduğan da katıldı.

ITT Lojistik Kurucu Başkanı Tekin Öztanık, “Renault Trucks ile uzun yıllara dayanan bir işbirliğimiz oluştu. Başta yakıt tasarrufu ve satış sonrası hizmetler olmak üzere Renault Trucks araçlarıyla sahip olduğumuz toplam çözümlerden çok memnunuz.” dedi.

Renault-Trucks_ITT-Lojistik_Teslimat_Gorseller-4
Renault Trucks Türkiye Başkanı Sebastien Delepine, ITT Lojistik Genel Müdürü Didem Öztanık’a plaket takdim etti.

ITT Lojistik olarak yatırımlarına devam ettiklerinin altını çizen Didem Öztanık ise Türkiye’de yerel ve uluslararası sertifikalı tank yıkama merkezlerini hizmete sunduklarını belirtti. Gıda ve kimyasal tankerlerin yıkanmasını yapabilen Türkiye’deki tek tesis olan tesisleri ile ilgili bilgi veren Didem Öztanık, “ADR’li taşımacılık konusunda örnek yatırımlar yapıyoruz. Yıkama tesisimiz de bunun en güzel örneklerinden biri. Tabi ki müşterilerimiz için maliyetleri göz önünde bulunduruyoruz ancak en kaliteli hizmeti sunarken olabilecek en ideal maliyetleri sunmayı hedefliyoruz. Bu nedenle Renault Trucks ile kazandığımız tasarruflar, maliyetlerimize de olumlu yansıyor.” şeklinde konuştu.

2019’u yaklaşık yüzde 25’lik bir büyüme ile kapatmayı hedefliyoruz

Her yıl büyüyerek hizmetlerini geliştirdiklerine değinen Didem Öztanık; “2019 yılında hem var olan müşterilerimizin hacimsel olarak artan hizmetleri, hem de portföyümüze eklenen yeni müşterilerimiz ile büyümeye devam ettik. Son iki ayda çok beklenmedik bir durum olmadığı takdirde 2019’u da yüzde 25’lik bir büyüme ile tamamlayacağımızı ön görüyoruz.” dedi.

RTFS ile alımlarımızı öne çekebilme konforunu yaşıyoruz

Büyüme doğrultusunda filolarını geliştiren ITT Lojistik’in alımlarında Renault Trucks’ın sunduğu finansal hizmetlerden faydalandıklarına değinen Didem Öztanık; “Araç alımlarımızda her konuyu tek bir yapı ile çözmek büyük bir kolaylık sağlıyor. Renault Trucks Finansal Hizmetler’in avantajlı finansman ürünleri ile yatırımlarımızı öne çektiğimizi söyleyebiliriz.” dedi.

Renault-Trucks_ITT-Lojistik_Teslimat_Gorseller-2
Renault Trucks Türkiye Başkanı Sebastien Delepine, ITT Lojistik Kurucu Başkanı Tekin Öztanık’a araç maketi hediye etti.

Renault Trucks T460 ile yakıtta tasarruf sağlıyoruz

Hem kısa hem de uzun mesafelerde Renault Trucks’ın performans ve yakıt tasarrufundan memnuniyetlerine dikkat çeken Didem Öztanık; “Renault Trucks çekicilerle operasyonlarımız, yaklaşık sekizinci yılına geliyor. Bu süre içinde araçları çok iyi gözlemleme şansımız oldu. Araçlarımız, ortalama iki puanlık yakıt tasarrufu sağlıyor. Bu da yıllık km’lerimizi düşündüğümüzde maliyet tablomuzda önemli oluyor.” dedi.

Renault-Trucks_ITT-Lojistik_Teslimat_Gorseller-5
66 adet çekiciye sahip ITT filosunda yeni alımla Renault Trucks marka çekici sayısı 51 adede yükseldi.

Renault Trucks Türkiye Başkanı Sebastien Delepine, teslimatta yaptığı konuşmada; “Renault Trucks olarak sunduğumuz toplam çözümler ile araçlarımızı tercih eden lojistik firmalarının aslında bir anlamda iş ortağı oluyoruz. Bu anlamda araçlarımızın üzerinde ITT Lojistik logosunu görebilmek bizler için çok önemli. ITT, her zaman yatırımlarına devam eden, işini özenle yapan bir lojistik firması. İşini özenle yapmak, büyüme potansiyeli demektir. Bu nedenle artarak devam eden çözüm ortaklığımızda Renault Trukcs ailesi olarak tüm desteği sunarak, işlerinin sorunsuz devam etmelerine destek oluyoruz.” diye belirtti.

ITT Lojistik’in satış sonrası hizmetlerden duydukları memnuniyete değinen Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan; “ITT Lojistik ile işbirliğimiz, aile samimiyetinde ve çözüm ortaklığı profesyonelliğinde. ITT filosunun zorlu görevlerini yüksek performansta devam ettirebilmeleri için destek oluyoruz. İhtiyaç duydukları anda hızlı çözümlerimizle memnuniyetlerini sağlıyoruz. Bu anlamda ITT Lojistik’in Renault Trucks ile devam eden uzun süreli işbirliğinde satış sonrası desteklerinin de büyük olması bizler için çok önemli.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz