Isuzu’dan çok cazip ödeme koşulları

0
883
ISUZU_KAMYON_MINIBUS_D_MAX
Isuzu, devlet katkılı kampanyası ile ticari araç müşterilerine yeni cazip ödeme koşullarını duyurdu.

Isuzu, devlet katkılı kampanyası ile ticari araç müşterilerine yeni cazip ödeme koşullarını duyurdu. 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında 250 bin TL’ye kadar 48 ay vade ve yüzde 0,69 faiz oranı ile araç satın almak mümkün.

Isuzu, hayata geçirdiği kampanya ile ticari araç satın almak isteyenlere birbirinden cazip ödeme koşulları sunuyor. Kamyon, kamyonet modellerinin yanı sıra Türkiye’nin tek yerli pick-up’ı olan D-Max ve midibüs, otobüs modellerinin de dahil olduğu kampanya kapsamında müşterilere Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’tan 0,59 ile 0,69 faiz oranları ile 48 ay vadede ödeme olanağı sunuluyor. Yılsonuna kadar sürecek kampanya kapsamında 250 bin TL’ye 0,69, 120 bin TL’ye 0,59 faiz oranları ile 48 ay vadede ödeme koşuluyla ticari araç satın alınabiliyor.

Bu büyük kampanya ile ayda 2.898 TL’ye kamyon, 2.078 TL’ye pick up ve 6.185 TL ye de midibüs satın almak mümkün olabilecek.

A_ISUZU-Tugrul-Arikan
Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan

Faizlerin indirilmesi pazarda pozitif etki yaratacak

Kamu bankalarının taşıt kredileri faizlerinde indirime gitmesinin olumlu bir gelişme olduğunu belirten Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, “Otomotiv sektörü olarak 2019 yılında biz üreticiler üzerimize düşeni yapmaya çalışıyorduk. Ancak devletimizin desteği yerinde ve tam zamanında gerçekleşti. Devlet bankalarının yaygınlığı ve kredi olanaklarının geniş olması açısından sevindirici bir haber. Kredi desteğiyle ertelenen alımlar kesin alımlara dönüşecektir. İlk 8 ayda daralmanın yüzde 60’lara ulaştığı ticari araç segmentinde, bu destekler ile kamyonda geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 10 ile yüzde 20 arasında gelişme bekliyoruz.” dedi.

Anadolu Isuzu Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Selda Çelik ise “Sağlanan bu finansman desteği pazarda pozitif bir etki yaratacaktır. Şimdiden bayilerimizden ve müşterilerimizden olumlu yorumlar almaya başladık. Bu desteğe biz yerli üreticiler olarak da katkı vermeye devam edecek, müşterilerimizin yeni araç alımlarını destekleyeceğiz.” dedi

Model Kredi Tutarı Vade Müşteri Faizi
 Kamyon Kamyonet 120.000 48 0,59
 Midibüs – Otobüs 250.000 48 0,69
 Pick-Up 84.000 48 0,69

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here