İstanbul Havalimanı’na ulaşım helikopterle sadece 15 dakika

0
299
kaan_air3
Kaan Air, farklı model ve kapasitelerdeki helikopterleri ile İstanbul Havalimanı ve şehir merkezi arasındaki transferleri hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirecek.

Dünyanın önde gelen helikopter üreticilerinin “Exclusive” distribütörü olan Kaan Air, farklı model ve kapasitelerdeki helikopterleri ile İstanbul Havalimanı ve şehir merkezi arasındaki transferleri hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirecek.

Şehrin trafik karmaşasını yaşamak istemeyen iş insanları ve İstanbul’a gelen turistler kısa zamanda hızlı yol kat etmek için helikopterleri tercih ediyor. Kaan Air’in filosundaki Leonardo helikopterleri ile yoğun İstanbul trafiğine girmeden, keyifli ve eğlenceli 15 dakikalık bir yolculuk sonunda tüm havalimanlarına ulaşım sağlanabiliyor.

kaan_air6
Kaan Air’in filosundaki Leonardo helikopterleri ile yoğun İstanbul trafiğine girmeden, keyifli ve eğlenceli 15 dakikalık bir yolculuk sonunda tüm havalimanlarına ulaşım sağlanabiliyor.

Kaan Air’in filosundaki Leonardo helikopterleri ile bir yandan İstanbul’un eşsiz manzarasının keyfi çıkartılırken diğer yandan İstanbul trafiğinin yoğunluğundan kurtularak zamandan da tasarruf edilebiliyor.

Kaan Air helikopterleri ile

  • Şehir Merkezi – İstanbul Havalimanı  ~15 dakika,
  • Şehir Merkezi – Sabiha Gökçen Havalimanı  ~15 dakika,
  • İstanbul Havalimanı ile Sabiha Gökçen arasındaki transferler ise ~20 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştiriliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here